4 Haziran Pazar günü yay Burcu’nun 13 derecesinde bir yeni ay gerçekleşti. Bu dolunay ikilemlerde kalmak kararsızlık yaşamak ve her konu üzerinde alınacak kararlar ve netleşmelerle kendini gösterecek. Aslına bakarsanız dolunay zamanları tamamlanma zamanlarını anlatır. Kafamızda cevapsız kalan sorular cevaplarını bulur ve yeni başlangıçlar için hazırlık aşamasını anlatır. Bu dolunayla bakış açınız değişebilir ve bitişler hızlı gelişmelerle yaşanabilir gökyüzü bize doğru olana yönlendirmekle birlikte cesaretlendirip kendi duygularımızı ortaya koyabilmemiz konusunda imkân sağlayacaktır. Önemli olan bu dönem içerisinde düşünmeden karar almamak ve radikal değişimler için hızlı ve ani eyleme geçmemek olmalı. Yay burcu ateş elementi olan bir burçtur. Haritalarımızda hangi alanda yer alıyorsa o konularla ilgili yeni olanı keşfetmeye hevesli olmamız anlamına gelir. Akademik konular, yurtdışı, eğitim konuları, seyahatler gündeme gelebilir. Aynı zamanda hak hukuk adalet konuları ile ilgili yeni girişimlerde buluna biliriz. Dikkat etmemiz gereken bütçeyi aşmamak ve nasıl olsa gelir diye bir rüzgârın estiği yönde para harcamaya meyilli olmamak…

Bu dönem yeni hedefler belirleyebilir ve edindiğimiz bilgilerle birlikte derinlemesine analiz yapabiliriz. İnançlar felsefeler ve hayattaki beklentilerimiz üzerine düşünerek hedeflere doğru ilerlemek adına harekete geçebiliriz. Bu dolunaydan en çok etkili olan burçlar yaylar, ikizler, balıklar ve başaklar olacaktır. Dünyada ibadet yerleri üniversiteler din adamları akademisyenler gazeteciler büyükbaş hayvanlar ve gazetecilerle alakalı önemli konular gündeme gelebilir. Hava şartlarının değişmesi ile bazı bölgelerde fırtınalar ve hemen arkasından sağanak yağışlarla birlikte sel olması beklenebilir. Dünya genelinde ekonomik krizin ve maddi konuların büyümesi gündeme gelebilir. Enflasyon da artış ve döviz piyasalarında beklenmedik yükselişler oluşabilir. Sağlık alanında romatizma ağrılarının artması veya bacak ağrılarının ve rahatsızlıklarının gündeme gelmesi söz konusu olabilir.

Burçlara göz atacak olursak;

Koç ve yükselen koçlar:

Sevgili koçlar son haftalarda kariyerinizle meşgul olduğunuzdan sevdiklerinize vakit ayıramamış olabilirsiniz. Bu hafta genel itibari ile ilişkilerinize odaklanacaksınız. Çalışma hayatı dışında başka keyifli olana yönelebileceğiniz ve keşfedebileceğiniz zamanlardasınız. Maddi konularla ilgili Jüpiter’in desteğini alarak ek kazançlar elde edebilirsiniz. Özel ilişkilerle ilgili beklentileriniz büyüyebilir ve karşı taraftan bu beklentilerin karşılanmaması durumunda hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili alacağınız olumlu haberler yeni projelerin başlayabileceği sinyalini vermekte ve kendi becerilerinizi ön plana koyabileceğinizi göstermekte. Aşk hayatınızda ani gelişmeler yaşanabilir. Bekârsanız ayaklarınız yerden kesen bir aşka hazır olmalısınız. Sağlık olarak mevsim hastalıklarına karşı temkinli olmalı ve bağışıklık sisteminizi yükseltecek gıdalarla beslenmelisiniz.

Boğa ve yükselen boğalar:

Bu hafta istikrarlı hareket ettiğiniz konularda bazı rutinlerinizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Hayattan keyif almak adına yeni keşiflerde bulunabilirsiniz. Sağlığınıza iman etmemeniz gerekiyor. Jüpiter’in etkisi ile bu aylarda kilo alma potansiyeliniz açık görünüyor. İçinizde bulundurduğunuz endişeleri geri plana almalı ve ne istediğinizde odaklanmalısınız. Hayatınızla ilgili radikal değişimler yapma kararı olabilir ve bunlara adım atmak adına da harekete geçebilirsiniz. Maddi konularla ilgili olumlu görüşmeler yapabilir ve kendinize güveninizle birlikte yeni kazanç kapıları arayabilirsiniz. Aşk hayatınız biraz daha inişli çıkışlı olabilir. Sevdiğiniz ne olumlu bir iletişim dili kullanmalı ve orta noktayı mutlaka bulmalısınız. Sağlık anlamında zihninizi sakinleştirmeye ihtiyacınız var. Duygusal ferahlamayı yaratacak aktiviteler için de bulunmalısınız.

İkizler ve yükselen ikizler:

Bu hafta kendinizi daha çok ön plana çıkaracak görüşmeler yapabilir hatta bazı seminerlerde bulunabilirsiniz. İş yerinizde kendi yeteneklerinizi rahatlıkla ortaya koyabilir ve takdir toplayabilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgili tüm sorgulamaları yapabilir ve yeni bir yön çizmek isteyebilirsiniz. İyi gitmeyen bir ilişkiniz varsa son noktayı koymak isteyebilirsiniz. Kariyer alanında yaşadığınız olumlu gelişmeler Size de hızlandıracak ve aşk hayatınıza da olumlu katkı sunacaktır. Bugünlerde para harcama konusunda dikkatli olmalı ve yatırımlar konusunda mutlaka destek almalısınız. Sizlerde zihinsel sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Sizi neşelendirecek ve keyiflendirecek sosyal ortamlarda bulunmak hem fiziksel hem de ruhsal sağlığınıza çok iyi gelecek.

Yengeç yükselen yengeçler:

Sizin için bu haftanın en önemli konusu Mentel sağlığınıza dikkat etmek olmalı. Kendinizi ilişkilerinizi ve sevdiklerinizi beslemeye unutmayın. Duygusal olarak yorucu bir süreçten geçiyor olabilirsiniz. Sakin kalmalı ve kafanızdaki endişelere karşı tarafla mutlaka paylaşmalısınız. Çarşambadan sonrası sizler için çok daha keyifli ve hareketli olacaktır. Maddi anlamda beklentilerinizin karşılanırsa bir sürece giriş yapıyorsunuz. Yeni bir iş teklifi olabilir ya da kariyerinizde tercih imkânı yakalayabilirsiniz. Kariyer alanında bazı netleşmelerle ilerleyerek keyifli bir alana doğru geçiş yapıyorsunuz. Yalnız maddi anlamda beklenmedik masraflar ortaya çıkabilir. Aşk hayatınızla ilgili doğru iletişim dilini yakaladığınız takdirde keyifli etkiler altında olacaksınız. Önemli olan fiziksel ve ruhsal sağlığınız. Geri kalanı sizin için halledilmeyecek bir konu değil.

Aslan ve yükselen aslanlar:

Bu hafta kariyer alanında parlama yaşayacaksınız. Kendinize çok doğru bir şekilde ifade Edip yeteneklerinizi ortaya koyuyorsunuz. Bu zamana kadar fark edemediniz veya göremediniz tüm konuları görmeye başlıyorsunuz. Bu maddi anlamda bazı fırsatlar yakalayabilirsiniz. Ekonomik anlamda yeni bir yön bulup fırsatları değerlendirdiğiniz takdirde kendinizi çok daha rahat hissedeceksiniz. Aşk hayatınız heyecanlı bir hale geliyor. Mevcutta yaşanan bir ilişkiniz varsa ileriye doğru adımlar atmak isteyebilirsiniz. Evliyseniz çocuk sahibi olmak adına kararlar alabilirsiniz. Sağlık alanı ile ilgili yeni oluşumlar gündeme gelebilir. Belki de yeni bir diyete başlayıp sporda hayatınıza katılabilirsiniz.

Başak ve yükselen başaklar:

Sevgili başaklar bu hafta pratik zekânız bir organizasyon yeteneğinizle birlikte çevrenizde bir parlama yaşayacaksınız. Bugüne kadar gösterdiğiniz sabır ve yaratım gücünüzle büyük sonuçlar alacaksınız. Yeni deneyimlere açık bir haftadasınız. Kariyerinizle ilgili olumlu geri bildirimler alıp işinize daha da gayretle sarılacaksınız. Otoriteye karşı gelmemeli ve kendi fikirlerinizi de uygun bir dille ortaya koymalısınız. Maddi anlamda yeni yatırımlar için fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Ama kendi başınıza iş yapmadan başkalarına danışarak ilerlemeyi tercih etmelisiniz. Aşk hayatınızla ilgili aynı parlamadan bahsedemeyeceğim. Bazı zorluklar yaşanabilir. Aile üyeleri ile ilgili aranızda bazı iletişim aksaklıkları ortaya çıkabilir. Bekâr başaklar yeni bir ilişkiye de başlayabilirler.

Terazi ve yükselen teraziler:

Her zaman olduğu gibi bu haftada hayatın her alanında denge ve uyumu yakalamak adına yeni adımlar atıyorsunuz. Sonlandırmanız gereken iş ilişki veya bir projeniz varsa bu hafta son noktayı koyacaksınız. Kendinizle ilgili yenilenme kararı alabilir ve yepyeni insanlarla tanışabilirsiniz. Hukuksal işleriniz varsa bu hafta sonu çalma haftanız olacak. Kariyerle ilgili olarak Tüm çabalarınızın ödüllendirileceğini bir haftadasınız. Maddi konularda fırsatlar karşınıza çıkıyor. Kazançlı bir döneme geçiş yapıyorsunuz. Aşk hayatınızda ilgili dengeleri kurabilir ve sosyal ortamlarda yeni arkadaşlıklara yelken açabilirsiniz. Sizde yeni bir spora başlayabilir hem kendinize hem de çevrenize iyi gelebilecek aktiviteler içerisinde yer alabilirsiniz.

Akrep yükselen akrepler:

Sizin için bu hafta değişim ve dönüşüm haftası olacaktır. Bu zamana kadar yaşadığınız zorluklarla yüzleşip artık yeni başlangıçlar yapma isteği içerisinde bulunacaksınız. Maddi anlamda gelirlerinizi de yönlendirebilecek ve yeni kazançlar sağlayabilirseniz projeler içinde yer alacaksınız. Artık detaylarla uğraşmak yerine resmin bütününü görmek isteyeceksiniz. Aşk hayatınızda Yoğun duygular yaşıyorsunuz. Karşı taraftan beklentileriniz karşılanmadığı zaman sürebilirsiniz. Bu anlamda beklentiye en azı indirgemek ruhsal anlamda kendinizi daha iyi hissetmeniz anlamına gelecektir. Bu hafta sizin için kişisel bakım spor egzersiz ve dengeli beslenme haftası olacaktır.

Yay ve yükselen yaylar:

Ufkunuzu genişletecek yeni fırsatlarla karşılaşıyorsunuz sevgili aylar. Bu hafta yeni deneyimler yaşama haftası olacak. Bu zamana kadar emek verdiğiniz ve çaba gösterdiğiniz ne kadar konu varsa hepsi netleşiyor. Ne kadar zorluk çektiyseniz o kadar büyük ödül alacaksınız. Gergin ve sabırsız hissedebilirsiniz kendinizi. Ama tüm gerginlikleri geride bırakacak yeni fırsatlarla bakış açınız tamamı ile değişecek. Bu dönem fazla para harcamaktan imtina etmelisiniz. Sosyal ortamlarda fazla para harcama eğilimi içerisinde olabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise yeni ve heyecanlı bir ilişkiye yelken açabilirsiniz. Duygularınızı net bir şekilde ifade etmek ileriye dönük yeni arkadaşlıklar kurmak adına önemli olacaktır. Fiziksel anlamda yeni kararlar alabilirsiniz. Ruhunuzu canlandıracak aktiviteler ve kişisel bakım yapmak için içinizde büyük bir heyecan hissedeceksiniz.

Oğlak yükselen oğlaklar:

İş ve kariyer konularında istikrarlı ve pratik adımlar atmak isteyeceksiniz. Hedefleriniz net olduğu için bu konuda detaylı çalışmalar yapıp disiplinli hareket etmek size büyük fayda sağlayacaktır. Maddi beklentileriniz karşılanabilir ve bu anlamda yeni fırsatları karşılaşabilirsiniz. Size sunulan büyük teklifleri değerlendirmelisiniz. Bu hafta itibari ile sorumluluklarınız daha da artacaktır. İş arkadaşlarınız da ortaklaşa fikirler geliştirebilir ve bu konuda onlara liderlik yapabilirsiniz. Önünüze çıkacak fırsatlarla ilgili akıllıca kararlar vermek maddi istikrarınızın da devamlılığı açısından önemli olacaktır. Aşk hayatınızda ilgili bazı zorluklar karşınıza çıksa da bu hafta bunları aşmak adına olumlu adımlar atacaksınız. Özellikle sindirim sistemi rahatsızlıklara karşı dikkatli olmalısınız. Doğru beslenmeye özen göstermeli ve mevsim rahatsızlıklara karşı temkinli olmazsınız.

Kova ve yükselen kovalar:

Kendinizi göstermek adına bazı fırsatlar ile karşılaşabilir ve harika fikirlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Özgürlük ihtiyacınız artıyor. Bu anlamda bütçenizi doğru kullanmalı ve düşünmeden adım atmamalı gereksiz risklerden uzak durmalısınız. İyi giden ilişkinizde evlilik kararı alabilir ve yeni planlamalar içine girebilirsiniz. Kariyer anlamında yeni fırsatları kucaklamalı ve kendi potansiyelinizi ortaya çıkarmalısınız. Sürpriz ve beklenmedik gelişmeler hem aşk hem de kariyer alanında sizi memnun edecektir. Bu hafta baş boyun bölgesi rahatsızlıklarına karşı temkinli olmaya özen gösterin.

Balık ve yükselen balıklar:

Bu dolunay sizlere kariyer alanında önemli kapılar açabilir. Bazı konuları geçmişte bırakabilir ve büyük adımlar atabilirsiniz. Yeni planlar içerisinde olabilir ve özellikle kariyer alanında kendinizi gösterme fırsatına sahip olabilirsiniz. Sevdiklerinizle ve ailenizle keyifli vakit geçirmek adına planlamalar yapacaksınız. Ev aile yuva konuları ile ilgili bazı gündemler oluşabilir. Evde tadilat yapmak ev değiştirmek Taşınmak gibi ev konuları gündeminizi fazlasıyla meşgul edebilir. Kariyer anlamında önemli kararlar verebileceğiniz bir haftadasınız. Sadece kendinize güvenmeli ve sezgilerinizden yola çıkarak hareket etmelisiniz. Maddi konularla ilgili refaha kavuşmak sizin için an meselesi. Çevrenizden bazı teklifler olabilir ve kazancınızı artırmaya dair önemli hamleler yapabilirsiniz. Bu haftanın en önemli konusu sizler için de sağlıklı olacaktır. Özellikle Mentel sağlığınıza dikkat etmeli ve ruhsal çalışmalar yaparak duygusal anlamda rahatlamaya çalışmalısınız.

Herkes için mutlu huzurlu sağlıklı ve bol kazançlı bir hafta diliyorum. Tekrar görüşünceye dek hoşça kalın…

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.