Mehmet Dinçerler başak burcu ve ay burcu oğlak, Hadise’nin burcu terazi ve ay burcu kova…

Dolayısıyla ikisi de özgürlüklerine düşkünler ve çevrenin müdahalesine tahammül edemezler ve bu evlilik Merkür retrosunun gölgeli günlerinde gerçekleşti Merkür retrosunun gölgeli günleri, Merkür retrosundan daha tehlikeli günlerdir ve bugünlerde verilen kararlar atılan imzalar ve sözleşmeler sıkıntı doğurabilir.

Evlilik de bir sözleşme neticede…

O zaman Merkür retrosu ikizler burcundaydı ve şu anda terazi burcunda olan bir Merkür retrosundayız. Dolayısıyla en çok ilişkileri etkileyen hukuk konularını gündeme getiren Merkür retrosundayız.

Bu evliliğin bu Merkür retrosunda son bulması asla tesadüf değil. Aslında haritalarına baktığımızda Mehmet Dinçerler Venüs’ü yengeç, Hadise'nin de Mars'ı başak.

Yani aslında uyumlularda…

Birbirlerini beğenerek evlenmişler ama Merkür retrosunda evlenmeleri ve bu evliliğin Merkür retrosunda son bulması dediğimiz gibi tesadüf değil ve Merkür retrolarında verilen kararlar aslında doğru olmayabilir. Yani Merkür retrolarında ani kararlar vermek doğru değildir. Belki de ileriki zamanlarda bu kararlarından pişman dahi olabilirler. Fakat Hadise’nin ay burcunun kova oluşu sınırlamalara, engellemelere, özgürlüğünün kısıtlanmasına tahammülü olmadığını gösterir. Aynı zamanda geleneksel topluluklarda fazla kalamaz.

Aslında Hadise’nin haritasına baktığımızda, 2023 Temmuz ayına kadar hayatında radikal değişimler olabileceğini görebiliyoruz. Çünkü Hadise’nin haritasında ay düğümleri akrep boğa aksında.

Tutulmalar da bu sene akrep boğa aksında olduğundan dolayı ve tutulmaların etkisi hayatımızda büyük değişimlere neden olduğundan bu dönemlerde evlenme, boşanma, yeni iş kurma, çocuk sahibi olma gibi büyük dönüşümler yaşanması olağan.

İşte Hadise de böyle bir dönem içerisinden geçmekte.

Yine Hadise’nin haritasına baktığımızda duygusal anlamda zorlu bir süreçten geçtiğini de görebiliyoruz.

Ama bu zorlu süreçten güçlenerek çıkacağını önümüzdeki günlerde yine göreceğiz.

Aslına bakarsanız haritalarını incelediğimizde uyumsuz olduklarını söyleyemeyiz. Fakat bireysel anlamda her ikisinin de farklı görüşleri olduğundan dolayı ve her ikisinin de çevresel faktörlere tahammülü olmadığından dolayı evliliği ilerlememiştir. Bir de Hadise’nin Merkür’ü akrep. Bu da Hadise’nin bir sonraki adımlarını hesaplayarak ilerleyeceği anlamına gelmekte ve bu gökyüzü kombinasyonunda bizler bazı gerçekleri net bir şekilde görürüz. Hele ki Hadise’nin Merkür’ü akrep olduğundan sezgileri de güçlüdür ve bir Merkür akrep insanına yalan söyleyemezsiniz. Anlar çünkü. Şunun altını çizmeliyim ki bu dönemde alınan kararlar doğru olmayabilir. Hızlı alınan kararlar hızlıca harekete geçirilmemelidir. Çünkü haritalarında büyük bir uyumsuzluk yok. Yani zaman tanınsaydı ve evlilik kararı hızlı bir şekilde alınmasaydı, belki de şu anda bu ilişki devam ediyor olacaktı. Şimdi de Mars retrosunun gölgeli günlerindeyiz. Retro öncesi gölgeli günler daha tehlikeli zamanları işaret eder Önümüzdeki günlerde yaşanacak bir Mars retrosu var ve bu Mars retrosu ikizler burcunda olacak. Dolayısıyla bazı ifşalar gizli saklı yaşananlar da yine ortaya çıkabilir ve bu ifşalarla beraber de hem çevreleriyle ilişkileri, hem de kendileri duygusal anlamda iyice yıpranabilir. Yani Biz bu ikiliyi uzun süre daha konuşabiliriz.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.