Astroloji her çağda her kuşağa hitabeden bir konu olmuştur. Cinsiyet, ırk, yaş, inanç ayrımı yapmaz. Temelde hepimiz insan olma ortak paydasında birleştiğimiz için kendimizi ve ilişkide olduğumuz kişileri daha iyi tanımamıza ve daha iyi iletişim daha iyi ilişkiler kurmamıza ve uzlaşma sağlamamıza, sonuç olarak hayatımızın kontrolünü elimize almamıza yardımcı olan bir bilim ve sanattır. İnsanlara özel bir eğitim gerektirmeden çabucak kavrayıp uygulamaya koyabilecekleri bilgiler verir. Bu bilgiler sayesinde kendilerinin ve temasta bulundukları insanların doğuştan gelen mizaçlarının özelliklerini kavrayabilir, başkaları ile daha iyi geçinerek daha kaliteli ilişkiler kurabilirler. Ayrıca kendi gücünü arttırabilir, istenmeyen zayıflıklarını yenebilir ve hayatının gidişini istediği yönde değiştirme ve kontrol etme fırsatını elde edebilirler.

Astroloji, insanların kendilerini ve başkalarını daha iyi tanımasına, anlayışının gelişmesine yardımcı olan, binlerce yıllık istatistik bilgilerine dayanan bir bilim dalıdır.

Bireyler aileleri, aileler toplumu oluşturur. Ülke bazında ise yönetimi seçer ve seçiliriz.

Ülkemizin yöneticileri hakkında hiçbir meslektaşım yöneticileri tanıtan doğum haritaları oluşturmadı ve bizlere yöneticilerimizi tanıtmadı. Türkiye'nin en önde parti liderlerinden 4 tanesini sonrada 4 adet büyükşehir belediye başkanını sizlerle paylaşmaya karar verdim.

Bugün AKP Genel Başkanı ve TC. Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın doğum haritasını kamuoyunun bilgilerine sunacağım. Yorumlar tamamen astrolojik bilgilere dayanır, asla kişi ya da kurumlar olumsuz anlamda hedef alınmaz.

Cumhurbaşkanımız, 26.03.1954 İstanbul 08.00'de dünyaya gelmiştir.

Burcu: Balık

Yükselen: Koç

Oldukça hassas yapıyla, adeta buluttan nem kapar. Romantik, naif ve kırılgandır. Mistik, şiirsel, uhrevi yönü gelişmiştir.

Sınır getiren ilişkilerden kaçar. Çok hareketlidir. Dar, sıkı giysilerden, kapalı yerlerden hoşlanmaz. Düşünsel ve hareketsel özgürlük ister. Kızınca alaycı olur. Enerjisi çoktur. Gün boyunca bir yerden bir yere yorulmadan gezebilir. Fazla konu ile ilgilenir ama çabuk bıkar. Sezgileri ve altıncı hissi kuvvetlidir. Çok duygusal değildir. Gezginci her şeyde yenilik arar. Baskıya dayanamayan özgürlüğüne düşkündür. Duygularını sözlerini nereye gittiğini düşünmeden söyler. Talih kuşu her zaman için başına konar. Merhametlidir. Ruhsal olarak serbestlik arar. Burnu büyük değildir, gezmeyi sever.

Mantıktan ziyade hisler ve sezgi ağır basar. Hızlı tepki gösterir. Çelişkili ve karamsar görüşlü olur. Olayları kavraması da sezgi yolludur. Bu özellik onları edebiyat, yazarlık gibi alanlarda yaratıcı ve başarılı yapar. İnsanları sever, yardım etme, merhamet, acıma duyguları kuvvetlidir. Kolay inanırlar. İnsan ilişkilerini sezgi temeli üzerine kurarlar. Çalışkan olup, İnsanlara hizmet veren alanlarda çalışır, hareket ve değişiklikler yaşamaktan hoşlanır. Çalıştıkları işte çok başarılı olurlar. Çok iyi bir müzik kulağı vardır. Sevgi ve acıması vardır. Çocuklukta yaşadıkları anılar çok önemlidir. Her zaman bir şeyleri başaramamaktan korkarlar. Sinir sistemi hassasiyeti mevcuttur.

Duyguları iyi ifade edebilir ve başkalarının duygularını anlayabilir. Sezgileri ile doğruları bularak akıllı ve mantıklı kararlar verir. Allah sevgisi güçlüdür. Kadere inanır. Dini değerler onun için çok önemlidir. Çaresizler, zor durumda olanlar, haksızlığa uğrayanların can dostudur. Sonsuz özverilidir.

Yaydan fırlamaya hazır bir ok gibidir. Özgürlüğünü korumasını bilir. Sürekli aktiftir. Kendi sorunları yanında başkalarının problemlerine de çözüm bulucudur. Zekâsı çok keskin, dili de oldukça sivridir. İnandığı konuların şiddetli savunucusudur. Ateşli, coşkulu, son derece enerjik, ani sinirlenir ve öfkelidir. "Etraf ne der" diye bir sorunu yoktur. İnsanların onunla ilgili düşüncelerden etkilenmez. Kahkaha atarken birdenbire hedefine yönelir. Ciddileşir. Mizacı nazik, sevimli ve samimidir. Kişi gezmekten hoşlanan, serüven yaşamayı ve arkadaşlar edinmeyi seven birisidir. Evlilikte istenilen özellikte bir eş olması zordur ama toplumda kendini sevdirir. Tartışmaktan hoşlanan, görüşlerini savunan, benimseyen birisidir. Bedensel ve ruhsal olarak bir sporcu gibidir. Kendi sorunları yanında başkalarının problemlerine de çözüm bulucudur.

Gizli, mistik, esrarengiz konulara ilgi duyar. Başkalarının girmekten çekindiği tehlikeli işlere girmekten çekinmez. İyi ve dikkatli bir gözlemcidir. Konulara, olaylara analizci bir gözle bakarak farklı şeyler yakalar. Sevdiği kişilerle ilgili çeşitli üzüntüler yaşar. Çok iyi psikolog gibidir.

Kuvvetli hissediş sahibidir. Çok hassas ve duyarlıdır. İsabetli tespitleri, akıcı dili olan iyi bir yazar, süsleme, dekorasyon işlerinde başarılı bir mimar, yemek hazırlamada uzman veya ses getiren bir artist olmaya baş adaydır. Aklına eseni yapar. Herkesin sözünü dinlemez. İkna etme kabiliyeti var. Kırmadan, incitmeden, insanların ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde inandırmada başarılıdır. İnsanların üzüntülerine ortak olur, yardım isteklerini geri çevirmeye dayanamaz.

Eski gelenek göreneklere bağlıdır. İnançları belli sınırlarla kayıtlıdır. Yeni durumlara körü körüne inanmaz, kendi akıl süzgecinden geçirmesi gerekir. Öğrenmeğe ve bilgilerini uygulamaya önem verir. Kariyer sahibi olur. Seçtiği alanda iyi bir önder, öğretici olur. Kendini geliştirerek, yetiştirerek olgun bir kişiliğe sahip olurlar. Esrarengiz ve etkileyicidirler. Dinsel konularda araştırıcı, akılcı, sentezci, gerçekleri bulmaya dönük derin çalışmalar yapar. Bunları insanlığa kazandırmak için yoğun mücadele verir ve sonunda da başarıyı yakalar.

Sağlıkla ve sevgiyle kalın...

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
kurtuluş 2 yıl önce

26.03.1954 yazmışsınız, balık mı koç mu?

Avatar
kurtuluş 2 yıl önce

26.03.1954 yazmışsınız, balık mı koç mu?

Avatar
Sefa 1 yıl önce

Abi daha doğum gününü doğru yazmamıssın