Merhaba…

Yepyeni bir haftanın burç yorumlarına hoş geldiniz.

Bu haftanın genel yorumlarıyla başlayalım yazımıza.

Haftaya yengeç burcundaki dolunayın etkileri ile başlıyoruz. Yengeç demek ev aile yuva beslemek köklenmek vatan millet anlamına gelmekte ve duyguların yoğun bir şekilde yaşanması demektir. Ülkemizin haritasında da yükselen yengeç olduğundan bu hafta bu konular daha çok önümüze gelecektir. Evlenmek ve ev sahibi olmakla ilgili yeni kararlar alabilir ve bu kararları uygulamaya koyabiliriz.

Ekonomik yönden kendimizi güveni alma isteğimiz ağır basabilir. Haftanın bir diğer önemli olayı ikizler burcundaki Mars’ın retro hareketinin 13 Ocak‘ta bitmesi olacak. Artık bazı konularda harekete geçme isteğimiz artacak ve önümüze çıkan pürüzleri tek tek aşacağız. Sağlık konularında yaşanan sıkıntılar 13 Ocak itibari ile Son bulacak.

Burçlara göz atacak olursak

Koç ve yükselen koç:

Haftaya aşk çocuklar hobi borsa ve keyfinizi yerine getirecek tatil konuları ile başlıyorsunuz. Enerjinizin artacağı bir haftada olacaksınız. Sosyal çevreniz içerisinde önemli bir yer edineceğiniz aktivitelere katılabilir belki de kısa seyahatlerle keyifli gelişmeler içerisinde olabilirsiniz. Daha önceden aldığınız kararları 13 Ocak’tan sonra uygulamaya koyarsanız daha Fazla ilerleme şansına sahip olursunuz. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir haftadasınız. Aynı zamanda trafikte dikkatli olmalı ve tartışmalardan uzak durmalısınız. Hafta sonunda evlilik ve ortaklıkla ilgili konular gündeminizde gelebilir. Süregelen bir Mahkemeniz varsa ani gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni kararların uygulamaya konması için mars retrosunun bitişini beklemek daha doğru olacaktır.

Boğa ve yükselen boğa:

Bu haftanın konusu sizler için ev aile ve yaşadığınız mekânla ilgili alacağınız kararlar olacak. Kariyer hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hafta ortası mars retrosunun bitişi ile maddi manevi kazançlarla ilgili alanda ilerleyiş kaydedebilirsiniz. Hafta sonunda ise çalışma hayatınız içerisinde olan pürüzleri çözebilir ve sağlık konularına yönelebilirsiniz. Kariyer hayatınızda ani kararlardan kaçınmanız Yararınıza olacaktır.

İkizler ve yükselen burcu ikizler:

Bu hafta maddi konularla ilgili sınırlarınızı biraz daha zorlayıp yeni bir yatırım fikri ile yönünüzü değiştirmeniz söz konusu olabilir. İçinde bulunduğunuz şartlara ayak uydurmak sizi daha çok enerjik bir konuma getirecektir. Bu şekilde özgüveniniz yükselecek ve alacak verecek konuları ile ilgili emin adımlarla ilerleyebileceksiniz. Dolunay sizin maddi kazançlar alanında gerçekleştiğinden Kayıplardan çok kazançlarınızı odaklanmak isteyeceksiniz. Kendinizle ilgili bazı yüzleşmeler yaşayabilir ve hayatı daha gerçekçi bir açıdan bakmak isteyebilirsiniz. Mars retro sunın bitişi ile beraber kendinizde hissettiğiniz yorgun ve huzursuz enerji de kendiliğinden kaybolacaktır. Yeniden hareketliceğiniz bir dönem başlıyor. Düşündüğünüz ama bir türlü harekete geçirmediğiniz işlerle ilgili olumsuzlukların hepsine son noktayı koyacaksınız. Motivasyonunuz artıyor ve yeni başlangıçlara adım atıyorsunuz. Geleceğinizle ilgili daha heyecanlı ve umutlu olacaksınız.

Yengeçler ve yükselen yengeç:

Sizin burcunuzda gerçekleşen dolunayla birlikte atmanız gereken adımları ve önceliklerinizi yeniden belirlemeye çalışıyorsunuz. Bu dönemde biraz daha kendinizi geri plana attınız. Şimdi yüklerinizden arınacağınız bir haftadasınız ve büyük bir arınma yaşayacaksınız. İkili ilişkilerde yolunda gitmeyen konuları rahatlıkla düzene sokabilir ve kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Geçtiğimiz aylarda yaşadığınız sorunlar sizi yormuş hatta bir parçada üzmüş olabilir. Kendinizi geri plana almak yerine içinde bulunduğunuz şartları değerlendirerek planlarınız dâhilinde hareket etmelisiniz. 13 Ocak‘ta biten mars retrosu ile birlikte kendinizi daha enerjik hissedeceksiniz. Haksızlığa uğradığınızı düşündüğünüz tüm konular yoluna girmeye başlıyor. Daha önceden başlattığınız projeleriniz ya da çalışmalarınızla ilgili olarak tüm hazırlıkları tamamlayıp yeni başlangıçlara hazır olmalısınız. Sağlam ve kararlı duruşunuz çevreniz tarafından da takdir görecek.

Aslanlar yükselen aslan:

Bu hafta geçmişte kalan tüm konuları bırakıp yeni hedeflere yöneliyorsunuz. Gizli saklı kalan ne varsa hepsinin daha görünür olduğu gündemi geride bırakarak korkularınızdan aranacak ve yeniden kendinizi gösterme fırsatı yakalayacaksınız. İş hayatınızda ilgili bazı tamamlamalar yaşayabilir ve bunların uzun vadede sizin için olumlu sonuçlar çıkaracağını göreceksiniz. Sizin için başarılı olmak hatta mücadeleyi kazanmak her şeyin üstünde. Bunun için yeni yollar ve yeni yöntemler keşfederek farklı bir yöne evlenme fırsatı yakalayacaksınız. Duygusallığı bir tarafa bırakarak kararsızlıktan uzak atacağınız her adım sizi doğru yöne ilerletecek. 13 Ocak‘ta biten mars retrosuyla hedeflerinize daha hızlı bir ilerleyiş sergileyeceksiniz. Özlediğiniz sosyal yaşama geri dönüş hızlanacak. Kendinizi daha motive hissedeceğiniz bir süreç başlıyor. Arkadaş ortamlarınızda yaşadığınız sorunlar için çözüm yolları bulabilirsiniz. Çevrenizden de gelen olumlu geri dönüşler sizin doğru yolda olduğunuzu gösterecek.

Başaklar ve yükselen başak:

Bu hafta geleceğinizi planlayabilir ve bu konuda daha net adımlar atabilirsiniz. Bu zamana kadar adım atmanıza engel olan ya da sizin içinizde kendi kendinize engel koyduğunuz tüm duygulardan arınıyorsunuz. Yeteneklerinizin farkında olarak ilerleyişiniz hızlanıyor. Bu hafta internet ve sosyal medya ile ilgili kendinizi gösterebileceğiniz ve üretkenliğinizin arttığı bir hafta olacak. Ailevi konuların ön plana çıktığı bir dolunay yaşadınız. Bakış açınızı biraz daha genişleterek sosyal hayatınızın da desteğiyle birlikte günlük rutinlerinizi planlayacaksınız. Çevrenizden beklediğiniz desteği görememek sizi bir parça üzmüş olsa da sizin gerçekçi bakışınız neyi doğru neyi yanlış yaptığınızı gözler önüne serecek. Bu dönem atacağınız kararlı adımlar her seferinde sizi çözüme ulaştıracak. Mars retrosunun bitişi ile beraber maddi kaygılarınızı da geride bırakıyorsunuz. Kariyer hayatınızla ilgili netleşmeler yaşayacağınız bir haftadasınız. Bu zamana kadar sabırlı davranışlar sergilediğiniz ve artık bunların ödüllerini alma zamanı. Yoğun ve mücadeleci bir tempoya hazır olmalısınız.

Teraziler ve yükselen burcu terazi:

Kariyer hayatınızla ilgili yeni adımlar atabileceğiniz olumlu bir haftaya başladınız. Geçen hafta yaşadığınız kararsızlıklar sizi yavaşlatmış olsa da Mars retrosunın bitişi ile beraber kendinizi daha mutlu hissedeceğiniz ve işlerin hızlandığını fark edeceğiniz bir haftadasınız. Sosyal çevrenizde olan iletişiminiz onlara karşı fedakârlıklarınızı tekrar gözden geçirmeniz açısından önemli. Yeteneklerinizi göstermek için bu haftayı doğru bir şekilde değerlendirmelisiniz. Etkisinde olduğumuz dolunay iş hayatı ve hedeflerinizle ilgili sorumluluklarınız yönünde hassasiyet yaratmış olabilir. Ama şimdi duygusallığı bir tarafa bırakarak kendinizi ön plana almalı ve belki de bir tarzı yapmalısınız. Sizin kararlı ve cesur adımlar atmanız çok önemli. İçinde bulunduğunuz şartların farkında olarak yapacaklarınızı planlamalısınız. Mars retrosunun bitişi ile beraber eğitim seyahat ve yurtdışı bağlantılı işlerinizde yaşadığınız problemler geride kalacak. Bu dönem içerisinde biraz daha ailenize zaman ayırmalı ve onlarla birlikte kaliteli vakit geçirmeye özen göstermelisiniz. Hukuksal konularda çözüm bulabileceğiniz ve olumlu sonuçlar alabileceğiniz bir haftadasınız.

Akrepler ve yükselen akrep:

Bu hafta bir takım yenilikler yapmak adına bakış açınızı geliştiriyorsunuz ve tıkandığınızı düşündüğünüz konularda çıkış noktasına doğru ilerliyorsunuz. Geçtiğimiz haftalarda haksızlığa uğradığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Ama artık hakkınızı alabileceğiniz ve size büyük atılım fırsatı tanıyacak konular önünüze gelecek. Belki de bu zamana kadar kendi kendinize engel oldunuz ve artık bu engelleri kaldırmak istiyorsunuz. Üzerinde çalıştığınız projeniz ya da işle ilgili konularda yeni bir yol haritası belirleyebilir ve mevcut koşullarla ilerleme şansına sahip olabilirsiniz. Finansal açıdan da daha rahat edeceğiniz bir haftada olacaksınız. Eğitim iş ve ikili ilişkiler nedeniyle zorluklar yaşadıysanız tüm bu konularda olumlu gelişmeler yaşayacağınız bir haftada olacaksınız. Duygusallığı bir tarafa bırakarak içinde bulunduğunuz şartları ne kadar avantaja dönüştürebilirsiniz bunları planlamanız gerekiyor. Kendinize inanarak hedefinize yönelmeniz başarıyı da beraberinde getirecektir. Kendinize güvenin ve üzerinde bulunduğunuz yola devam edin. Mars retrosunun bitişi ile beraber yaşadığınız korkular ve endişeler artık yerini yeni gelişmelere bırakıyor. Size sorun çıkartan her konudan rahatlıkla sıyrılacak ve yeni kararlarla ilerleme şansına sahip olacaksınız. Maddi konularla ilgili daha rahatlayacağınız bir dönem başlıyor. Sizin en büyük engeliniz kendi korkularınız. Bunlardan sarıldığınız an itibari ile olumlu adımlar atmaya başlayacaksınız.

Yaylar ve yükselen yay:

Geçtiğimiz zaman diliminde her ne kadar değişime direnmiyorum deseniz de bazı konularda duraksama yaşadınız. Belki de kendinizle inatlaştınız. İçinde bulunduğunuz koşulları bilerek ilerlemek sizi olumlu Sonuçlara yöneltecektir. Önünüze gelen her engeli objektif bir bakış açısıyla değerlendirmelisiniz. Aileniz veya sosyal çevreniz size bu konuda destek olacaktır. Maddi konularla ilgili belki de bir darboğazdan geçiyor olabilirsiniz. Gelirler giderler harcamalar borçlar sizi huzursuz etmiş olabilir. Borçlarınızı yapılandırarak geleceğe daha umutla bakma şansına sahipsiniz. Bu konuda size destek çıkacak insanların varlığı sizi daha da motive edecek ve kendinize güvenmenizi sağlayacaktır. Bu hafta farklı kazanç kapıları aranabilir ve bu yeni gelişmeler sizi çok mutlu edebilir. 13 Ocak‘ta biten mars retrosuyla birlikte yaşadığınız sorunlar da sona erecek. İkili ilişkilerde yaşadığınız problemler geride kalacak. Bu hafta ikili ilişkilerde iletişime çok dikkat etmelisiniz. Özgürlüğünün kısıtlandığını düşünmek sizi gerginliklere sürükleyebilir. İlişkisi olmayanlar içinde yeni bir aşkın filizlenmesi söz konusu olabilir.

Oğlaklar ve yükselen oğlak:

Bu hafta ilişkiler konusunda alacağınız kararlar sizin hangi yönde ilerleyeceğinize dair önemli ipuçları barındırıyor. Tek başınıza hareket etmek sizi ilerle etmeyecektir. Bunun için birlikte olduğunuz insanların da fikirlerini almalı ve ortaklaşa kararlar vermelisiniz. Düşüncelerinizin netleşmesi problemleri de ortadan kaldıracak ve sizin kendinizi güvende hissetmenizi sağlayacaktır. İlişkilerle ilgili çok net kararlar alıyorsunuz bu dönemde. Yengeç burcundaki dolunay evlilik ilişkiler ve ortaklık alanında olduğundan dolayı size sıkıntılı bir süreç yaşatabilir. Pamuk ipliğine bağlı olan ilişkilerin noktalanması veya beraber olduğunuz insanla daha ciddi bir yola girmeniz söz konusu olabilir. Bu hafta mars retrosunın sona ermesi ile birlikte kariyer hayatınızda önünüze çıkan engelleri de geride bırakacaksınız. İş hayatınızda yaşadığınız sorunlar veya gecikmeler varsa bu konular 13 Ocak itibari ile son bulacak. Yeniden işinize odaklanmak sizi motive edecek. Daha önceden yaptığınız iş görüşmeleri olumlu sonuçlanabilir ya da yeni yapacağınız başvurular daha hızlı sonuçlanacaktır.

Kovalar ve yükselen burcu kova olanlar:

Bu hafta yeniden enerjiniz yükseliyor sevgili kovalar. Hem fiziksel hem de psikolojik olarak kendinizi çok daha rahat hissedeceksiniz. Yapmak istediğiniz birçok şey var ama sizin bir türlü eliniz kolunuz kalkmıyor. Bu hafta dış görünüşünüze önem vererek çevrenizi etki altına alacaksınız. Böylece kafanızda yeni oluşan fikirleri de rahatlıkla kabul ettirebileceksiniz. İlişkiler alanınız şanslı görünüyor. Daha önceden başlayan ama bir türlü ilerlemeyen ilişkinize de yeniden şans vermek isteyebilirsiniz. Özgürlükçü ve yenilikçi yapınız hayatınızda güzel bir değişim yaratabilir. Ama sabırsız davranışlar da çevrenize zorlayabilir. Yengeç dolunay ile beraber planlarınız dâhilinde olmayan borçlardan ve size fayda sağlamayacak ilişkilerden uzak durmanız açısından bazı olayları netleştire bilir. Mars retrosunun bitişi ile beraber de bazı aksaklıkları sonlandıra bilir adım atmakta tereddüt ettiğiniz yeniliklere de daha rahatlıkla girişimde bulunabilirsiniz. Hayallerinize giden yolda tereddütsüz ilerleyebileceğiniz bir dönem başlıyor.

Balıklar ve yükselen balık:

Bu hafta sizler için çok önemli bir hafta olacak sevgili balık burçları. Yeniden kendinizi göstermeye başlayacaksınız ve yeteneklerinizi ortaya koyabileceğiniz bir süreçtesiniz. Belki de yeni bir gelir kapısı arayabilir ve hayatınızı yeniden inşa edebilirsiniz. Bazı konuları geçmişte bırakmanız gerekiyor ve önünüze gelen fırsatları değerlendirmeniz gerekiyor. Gerek ikili ilişkilerde gerekse kariyer hayatınızda bakış açınızı değiştirmenizle beraber mutlu bir yolda ilerle işiniz hızlanıyor. Yaratıcı yönünüzü daha çok gösterip parlayabileceğiniz alanları keşfediyorsunuz. Bu dönem hayallerinizi tekrar gözden geçirip atmanız gereken adımlarla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Sosyal çevrenizin de desteğini alarak ilerlemek Sizi mutlu edecek. 13 Ocak’ta son bulacak olan mars retrosuyla beraber hayatınızdan çıkarmanız gereken insanları arkada bırakıp yeni bir yöne evrileceksiniz. Aileniz ya da yakın çevrenizle konuşulması gereken her konuyu titizlikle ele alarak hayatın yönünü değiştirme noktasında adımlar atıyorsunuz. Ev değiştirmek taşınmak ya da evde tadilatlar yapmak isterseniz bu hafta bu konularla ilgili fırsatlar kendiliğinden oluşacaktır.

Haftaya görüşünceye dek kendinize çok iyi bakın. Herkes için mutlu huzurlu sağlıklı ve bol kazançlı bir hafta olsun.

Sevgiler…

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.