Herkese merhaba...

Haftaya ay kova burcunda başlıyoruz. Günün en önemli açısı marsa Satürn arasında gerçekleşecek olan olumlu açı olacak. Sosyal çevreniz içerisinde otorite figürlerinden destekler alabilir ve başlattığınız işlerde başarı kazanabilirsiniz.

Bu hafta beklenmedik ödemeler veya gelirlerle ilgilenebilirsiniz. İş yerinizde prim gibi ekstra kazançlar elde edebilirsiniz. Salı günü tüm gün ay boşlukta olacak. Yeni başlangıçlar için çarşamba gününü tercih edebilirsiniz. Aynı gün tartışmalardan ve kavgalardan uzak durmalısınız. Aralık ayına ay balık burcunda iken başlayacağız. Ve haftanın en önemli açısı Venüs ve mars karşıtlığı olacak. İkili ilişkilerde tartışmalar kavgalar ve fikir ayrılıklar yaşanabilir. Finansal yatırımlar içinde uygun zamanlar değildir. Yine bu hafta Venüs Neptün arasındaki zorlu açıyla ticari ilişkiler veya ikili ilişkilerde problemler yaşanabilir. Burçlara göz atacak olursak;

Koçlar ve yükselen burcu koç olanlar:

Bu hafta sosyal çevrelerde kendinizi gösterebilir veya sosyal sorumluk projelerinde yer alabilirsiniz. Hafta içi hastane ya da sağlık işleriniz gündeme gelebilir. İç dünyanızla fazlaca ilgilenebileceğiniz zaman dilimlerindesiniz. Hafta sonu kendinizi gösterebileceğiniz planlar içerisinde olabilirsiniz. Yine dış görünüşünüzle ilgili yeni adımlar atmak isteyebilir ve ön planda olmak isteyebilirsiniz.

Boğalar ve yükselen burcu boğa olanlar:

Bu hafta yoğun bir iş temposu içine girebilirsiniz. İş yerinizde çalışma arkadaşlarınızla ilgili konular gündeme gelebilir. İş toplantılarına katılabilir veya günlük rutin hayatınız yoğun geçebilir. Hafta sonuna doğru sağlıkla ilgili konular gündeme gelebilir. Ruhsal çalışmalar yapabilir ve biraz daha içe çekebilirsiniz. Hafta sonu kişisel bakımlarla ya da dış görünüşünüzle ilgilenmek isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerde benmerkezci davranmak sorunlara yol açabilir.

İkizler ve yükselen burcu ikizler olanlar:

Bu hafta kısa eğitimler kısa seyahatler ve ticari gündemler oluşabilir. Bunlarla ilgili problemleri çözmek adına adımlar atabilirsiniz. Hafta ortası kariyerinizle ilgili yeni gelişmeler içerisinde olup iş yoğunluğunuzda artabilir. Hafta sonu sosyal çevrenizle bir araya gelebilir ve bazı toplantılara katılabilirsiniz. Hafta sonu ise yalnız kalmak isteyebilir Veya iç dünyanızı geliştirecek çalışmalara gönderebilirsiniz.

Yengeçler ve yükselen burcu yengeç olanlar:

Haftaya finansal konular ve ödemelerle ilgilenerek başlıyorsunuz. Hayatınızda bir takım değişiklikler yapmak istiyor ve bu konularla ilgili yeni kararlar alıyorsunuz. Gizli saklı işlerin ortaya çıkabileceği günlerden geçiyorsunuz. Hafta sonu eğitim seyahat ve iletişimle ilgili konularda yeni gündemler oluşabilir. Yurtdışı bağlantılı işleriniz varsa kendinizi ön plana koyabilir ve yakın çevrenizden de destekler alabilirsiniz. Sağlığınızla yakından ilgileneceğiniz gündemler oluşabilir.

Aslanlar ve yükselen burcu aslan olanlar:

Bu hafta ikili ilişkiler yoğun bir şekilde gündeme geliyor. Hafta ortası finansal konularla ilgilenebilir ve geçmişte kalan ödemelerinizi yapılandıra bilirsiniz. Başkalarından gelecek maddi kazançlar olanı hızlanıyor. Beklemede kalan krediler ya da bir takım borçlarınız varsa bunlarla ilgili yeni anlaşmalar yapabilirsiniz. Hafta sonu eğitim seyahat ve yurtdışı bağlantılı konularla ilgilenebilirsiniz. Aynı zamanda işlerinizi yoluna koymak adına yeni hedefler belirleyebilirsiniz.

Başaklar ve yükselen burcu başak olanlar:

Bu hafta günlük rutin işlerinizi ilgilenebilirsiniz. Sağlıkla ilgili yeni gündemler oluşabilir. Hafta ortası ikili ilişkiler ortaklıklarla ilgili problemlerin üstüne gideceksiniz. Bu problemleri çözümlemekte sıkıntı duyduğunuz her konuda başarı sağlayabilirsiniz. Hafta sonu ödemelerle ilgili yeni planlamalar içine girebilirsiniz. Daha önceden oluşan rahatsızlıklarla ilgili çevrenizden fikirler olup yönelebilirsiniz. Kredi miras nafaka gibi konularla ilgili yeni gelişmeler yaşanabilir. Hafta sonu ise eğitim seyahat ve yurtdışı ile ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Hak hukuk adalet konuları da gündeme gelebilir. Bu hafta yeni bir hobiye yönelebilir ve rutinlerinizi değiştirme kararı alabilirsiniz.

Teraziler ve yükselen burcu terazi olanlar:

Haftaya ikili ilişkiler ve ortaklıklarla ilgili problemlerle uğraşarak başlıyorsunuz. Bu konularda yeni anlaşmalar önünüze çıkabilir. Hafta ortası maddi konular gündeme gelecek. Bu hafta mevsim hastalıklarına karşı dikkatli olmalısınız. Gündemde olan hukuki konularınız varsa yeni gelişmeler yaşanabilir. Özellikle beklediğiniz ödemeler konusunda şanslı etkiler altındasınız. Hafta sonu eğitim seyahatler ve iletişim konularında yoğun etkiler altında olacaksınız. Yeni bir eğitime başlayabilir veya bu eğitimle ilgili kısa bir seyahate çıkabilirsiniz. Hafta sonu ödemelerinizi planlayarak geçirebilirsiniz.

Akrepler ve yükselen burcu akrep olanlar:

Bu hafta Sigortalar borçlar ve ödemelerle ilgili konular gündeminizde gelebilir. Varsa kronik rahatsızlıklarınızla ilgili bir doktor kontrolünden geçebilirsiniz. Nafaka Miras veya başkalarından gelecek kaynaklarla ilgili yeni gelişmeler yaşanabilir. Hafta ortası eğitimler kısa seyahatler ve yurtdışı ile ilgili bağlantılı konularda haberler alabilirsiniz. Eşinizin işleriyle ilgilenebilir veya eşinizin terfisinden dolayı maaş zammı haberi alabilirsiniz. Hafta sonu sağlıkla ilgili konularda hassasiyetler oluşabilir. Bu dönem ikili ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız.

Yaylar ve yükselen burcu yay olanlar:

Hafta başında eğitim ve seyahatlerle ilgili haberler alabilirsiniz. İşinizle ilgili bir seminere katılabilir veya kendinizi geliştirecek bir kursa katılabilirsiniz. Yakın çevrenizle ilgili bazı problemler yaşanırsa bu problemlerde destek olabilirsiniz. Hafta ortasında sağlığınızla ilgili hassasiyetler oluşabilir. Bu konuda bir uzman kontrolünden geçmek ve kontrolleriniz ihmal etmemek daha doğru olacaktır. Hafta sonunda ödemelerinizi planlayabilirsiniz. Geçmiş borçlarınızı yapılandırabilirsiniz. Hafta sonu ikili ilişkilerle ilgili yeni gündemler oluşabilir. Fazla fikir ayrılıklarına neden olabilecek olaylarla karşılaşabilirsiniz. Hafta sonu rutin bakımlarla ilgilenebilir ne ya fiziksel değişim kararı alabilirsiniz. Sağlık konularına dikkat etmeniz gereken bir haftadasınız. Özellikle baş boyun bölgesi ile ilgili rahatsızlıklara dikkat edin.

Oğlaklar ve yükselen burcu oğlak olanlar:

Hafta başında sağlıkla ilgili konular gündeme gelebilir ve ruhsal olarak kendinizi sıkıntıda hissedebilirsiniz. Rutin rahatsızlıklarınız varsa bu konularda kontrolden geçmeyi ihmal etmeyin. Hafta ortasında özellikle ikili ilişkilerde ve finansal konularda yeni planlamalar içine girebilirsiniz. Partneriniz ona vakit ayırmadığınızdan yakınabilir. Hafta sonu için romantik planlar yapabilirsiniz. Hafta sonu işlerin bitmediğinden yakınabilir ve kendinizi suçlu hissedebilirsiniz. Bundan dolayı sağlığınız da hassaslaşabilir. Özellikle mevsim rahatsızlıklarına dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz. İkili ilişkilerde bazı problemleri aşmak adına kısa bir tatil planı yapabilirsiniz. Bu dönem çalışmaktan çok eğlenmek isteyebilirsiniz. Yeni keyif alanları keşfetmek isteyebilir ve bunun için sanatsal faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Çocuğu olan Oğlaklar beraber vakit geçirmek adına keyif alacakları faaliyetler içerisinde olabilirler.

Kovalar ve yükselen burcu kova olanlar:

Haftaya ikili ilişkilerle ilgili konulara odaklanarak başlıyorsunuz. Partnerinizle daha fazla zaman geçirmek adına yeni planlar yapabilirsiniz. Hafta ortası yapmanız gereken işleri bitirmek adına uğraş verebilirsiniz. Özellikle sağlık konularında hassasiyetiniz artabilir. Boğaz ağrısı ya da ses telleri ile ilgili problemler ortaya çıkabilir. Hafta sonu yine aşk ilişkilerini odaklanabilirsiniz. Bu dönem daha sosyal olmak ve eğlenmek isteyebilirsiniz. Bunun için sanatsal faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Çocuklarınız varsa daha fazla beraber zaman geçirmek adına aktif planlar yapabilirsiniz. Hafta sonu ev aile ve yuva konuları ile ilgili yeni gündemler oluşabilir. Evinizde yapmak istediğiniz tadilatlar ya da değişikliklerle ilgilenebilirsiniz.

Balıklar ve yükselen burcu balık olanlar:

Bu hafta rutin işlerinizle ilgilenerek yeni hedefler belirleyebilir ve içinde bulunduğunuz şartları değiştirmek adına adımlar atabilirsiniz. Üstünüze düşen sorumlulukları bitirmek adına gündemler oluşabilir. Sağlığınız hassas olabilir. Bağışıklık sisteminizi yükseltecek gıdalara yönelmeniz enerjinizi de yükseltecektir. Hafta ortası ikili ilişkilere odaklanacaksınız. Aşk çocuklar ve hobi alanı hareketli olabilir. Çocukları olan balıklar daha fazla beraberce vakit geçirmek adına yeni planlar yapabilirler. Hafta sonu ebeveynlere daha fazla vakit ayırmak isteyebilir ve ev aile yuva konularında da yapmak istediğiniz değişikliklerle ilgilenebilirsiniz. Hafta sonu kardeşler ve yakın akrabalarla daha fazla zaman geçirmek adına aktiviteler planlayabilirsiniz. Bu hafta internet sosyal medya alanlarında kendinizi ön plana çıkarabilirsiniz.

Hepimiz için mutlu sağlıklı ve huzurlu bir hafta olsun. Haftaya görüşünceye dek kendinize çok iyi bakın ve hoşça kalın.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.