24 Kasım tarihinde 01:57’de yay burcunun 1 derecesinde bir yeni ay gerçekleşecek. İçinde bulunduğumuz koşulların değişime hazır hale geldiği bir yeni aya giriyoruz. Bu yeni aya Jüpiter’in olumlu açısı da eşlik etmekte. Bu hem kariyer hem de ilişkiler konusunda verilecek kararlar büyük önem arz etmekte. Yeni bir işbirliğine başlamak ya da ortaklık yapmak, önemli finansal anlaşmalar yapmak, yeni yatırımlar konusunda karar vermek gündeme gelebilir. Yay burcu uluslararası konuları, hak hukuk adalet konularına, yüksek eğitim ve uzak Yolculukları simgeler. Bu konularda da vereceğiniz kararlar veya yapacağınız yeni başlangıçlar da fazla iyimser davranmak ayrıntıları gözden kaçırmaya ve bu da yaşanan sorunların büyümesine neden olacaktır. Yeni ay anında Venüs kraliyet yıldızlarından Antaresle kavuşumda. Bu sabit yıldız mücadele edilerek elde edilen başarıları temsil eder. Özellikle ilişkiler ve para konularında alacağınız aksiyonlar da güç gösterilerinde bulunmamaya özen göstermelisiniz. Bu yeni ay yine de haftalardır üzerimizde olan gergin enerjiyi dağıtacak ve aynı gün Jüpiter’in düz harekete geçmesi ile beraber büyük şans ve ilham dağıtacaktır. Yeni ayın yay burcunda oluşu şansın peşinden koşma isteği de getirecektir.

Burçlara göz ataca olursak;

Koçlar ve yükselen burcu koç olanlar:

Haftaya damgasını vuran yeni ay size yeni bir eğitimi getirebilir. Yurtdışına taşınmak ya da yurtdışı ile bağlantılı işleriniz varsa bunlarla ilgili önemli başlangıçlar yapabilirsiniz. Hayatınızda birisi yoksa uzak mesafede başlayacak bir ilişkinin de temelleri atılabilir. Hukuki bir süreciniz varsa bununla ilgili başvuruları başlatabilir hali hazırda devam eden bir davanız varsa bununla ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yönetici gezegeniniz Mars ikizler burcunda retro yapıyor. Bunun için yeni başlayacak işlerinizde fevri hareket etmemeye çalışın. Sorunlarınızı başkalarına danışarak çözmeye çalışmak olumlu etki yaratacaktır. Parayla ilgili konularda yeni başlangıçlar yapabilir ve yeni fikirler üretebilirsiniz. Sağlık konularında mide ve bağırsak problemleri ile karşılaşabilir veya detaycı bakış açısıyla ruhen kendinizi sıkkın hissedebilirsiniz.

Boğalar ve yükselen burcu boğa olanlar:

Yay burcunda yaşanacak yeni ay sizi krediler vergi borçları sigorta ya da pirim gibi konularda önemli başlangıçlar yapmaya teşvik edecek. Eğer finansal konularda bir ortakla yola devam etme kararınız varsa olumlu bir süreçte olduğunuzu söylemek istiyorum. Maddi konularda harcamalarınızın arttığı bir dönemdesiniz. Çalışma hayatınız içerisinde bir ortaklığınız varsa maddi konularla ilgili olarak sorunlar yaşayabilirsiniz. Eğer bir kredi başvurusu yapmayı planlıyorsanız kredinin onaylanması zaman alabilir. Sağlık alanında böbreklerinize dikkat etmeniz gerekiyor.

İkizler ve yükselen burcu ikizler olanlar:

Haftaya damgasını vuracak olan ya yeni ayı size ilişki ve ortaklıklar konusunda önemli başlangıçlar getirebilir. Eğer hayatınızda birisi varsa beraberce alacağınız kararlar geleceğe yön verebilir. Mars sizin burcunuzda retro hareketi yapıyor. 13 Ocak’a kadar kendinizi stresli hissedebilirsiniz. Bu nedenle ilişkiler konusunda vereceğiniz kararlarda sakin kalabilmek önemli olacaktır. Bu hafta yeni bir dava açmak ya da akademik alanlarla ilgili kararlar olmak riskli olabilir. Bu nedenle hak hukuk adalet konuları ve akademik konularda çevrenizden destekler olmak fayda sağlayacaktır. Evinizle ilgili alacağınız kararlar taşınmalar ya da evde yapacağınız tadilatlar bu zaman aralığında gündeminizi meşgul edebilir. Sağlık konularında kendinizi zorlayacak aktivitelerden uzak durmalı ve bedeninizi dinlendirmeye vakit ayırmalısınız.

Yengeçler ve yükselen burcu yengeç olanlar:

24 Kasım’da yaşanacak yay yeni ayı ile yeni bir iş gündeminize gelebilir. Eğer kendi işinizi yapıyorsanız çalışma arkadaşlarınızla ilgili yeni gündemler oluşabilir. Önemli bir iş anlaşmasına imza atabilirsiniz. İşinizi ya da iş yerinizi değiştirmek istiyorsanız bu dönem alacağınız kararlar büyük önem teşkil etmekte. İş yerinde yükleyeceğiniz yeni sorumluluklar Kendinizi zorlu bir süreçte hissetmenize neden olabilir. Bu dönem sağlık konularına dikkat etmelisiniz. Özellikle mevsim rahatsızlıkları yakalanma riskiniz bulunmakta.

Aslanlar ve yükselen burcu aslan olanlar:

Bu hafta aşk hobi çocuklar ve keyif alanınızla ilgili hareketlilik yaşayabilirsiniz. Çocuklarınız varsa eğitim hayatı ile ilgili yeni kararlar alabilir ve yeni başlangıçlara yelken açabilirsiniz. Eğer hayatınızda birisi yoksa bu dönem yeni bir ilişkinin başlangıcı da tetiklenebilir. Hayatınızda birisi varsa birlikte bir yolculuğa çıkabilir veya keyif alacağınız aktiviteler içinde bulunabilirsiniz. Bu dönem beraber karar vermeniz önemli. Sanat veya yaratıcılık gerektiren bir alanda çalışıyorsanız yeni bir iş anlaşması da yapabilirsiniz. Sağlıkla ilgili olarak dinlemeniz ve var olan aksaklıkları gidermek açısından bir uzman kontrolünden geçmeniz önemli olacaktır.

Başaklar ve yükselen burcu başak olanlar:

Bu hafta yaşanacak olan yay yeni ayı sizin ev aile yuva alanında gerçekleşiyor. Yeni bir eve taşınabilir veya evde tadilat yapma fikri içerisinde bulunabilirsiniz. Yeni bir kira sözleşmesi imzalayabilir veya alım satım işlemi için imza atmanız gerekebilir. Evle ilgili yapacağınız masraflar sizi biraz zorlasa da evde yapacağınız yenilikler ruhunuza da yenilik katacaktır. Bu dönem yeni bir dekorasyon veya eviniz yeni bir eşya alabilirsiniz. Aile büyükleriniz alacağınız kararlar ev hayatınıza yenilikler getirecektir. Sağlığınızı daha iyi bir noktaya taşımak için ruhsal çalışmalar yapabilir ve kendinizi rahatlatacak aktiviteler içerisinde bulunabilirsiniz.

Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar:

Bu hafta yaşanacak yay yeni ayı ile beraber kısa bir eğitim gündeme gelebilir. İletişiminizin artacağı ve kendinize yeni bir arkadaş çevresi edinebileceğiniz ortamlarda bulunabilirsiniz. Sosyal hayatınız hareketleniyor. Yeni katılacağınız eğitimler ya da çıkacağınız yolculuklar nedeniyle bütçenize sarsan harcamalar içerisinde olabilirsiniz. Kardeşler veya yakın akrabalarla ilgili önemli gelişmeler de bu süreçte yaşanabilir. Mevsim rahatsızlıklarına bu dönem dikkat etmeli ve ses tellerinizde oluşabilecek rahatsızlıklara karşı önlem almalısınız.

Akrepler ve yükselen burcu akrep olanlar:

Yay burcunda yaşanacak yeni ayla birlikte maddi konular gündeme geliyor. Yeni bir yatırıma başlayabilir ya da yeni kazanç arayışı içerisinde olabilirsiniz. Bu dönem yeni bir iş anlaşması da yapabilirsiniz. Maddi konularda önemli kararlar almanız gerekebilir. Maddi konularla ilgili olarak şanslı etkiler altında olduğunuzu söyleyebilirim. Ortaklı işlerle ilgili olarak bazı anlaşmazlıklar çıkabilir ve yol ayrımına gelebilirsiniz. İçinde bulunduğunuz koşulları doğru değerlendirmeli ve aranızdaki problemleri konuşarak halletmelisiniz. Sağlık konularında enfeksiyon hastalıklarına karşı temkinli olmanızda fayda var.

Yaylar ve yükselen burcu yay olanlar:

Yeni ay sizin burcunuz da gerçekleşiyor. Dolayısıyla en çok etki alacak olan burçta sizsiniz. Bu dönem alacağınız kararlar büyük önem arz etmekte. Yeni iş ortaklıkları ya da yeni projeler içerisinde bulunabilirsiniz. Yeni bir işe başlamanız da söz konusu olabilir. Statünüz ya da yeni görev tanımınız değişebilir. Bu konularla ilgili çevrenizden veya arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz gruplar içinde önemli bir yer edineceğiniz bir dönemdesiniz. Bu dönem elinizi atacağınız her işten olumlu enerjilerle ayrılacağınızı söyleyebilirim. Sürekli bir koşuşturmacanın içerisinde fazla yorgun düşeceğinizden bağışıklık sistemi rahatsızlıklarına açık konumdasınız. Biraz daha dinlenmeye ve kendinize zaman ayırmaya gayret gösterin.

Oğlaklar ve yükselen burcu oğlak olanlar:

Bu hafta yaşanacak olan yay yeni ayı geçmişte bıraktığınız bazı konuların tekrar önünüze gelmesi anlamına gelmekte. Bu dönem gizli aşk veya gizli ortaklıkların içinde bulunmamaya gayret göstermelisiniz. Özellikle iş konuları ile ilgili hukuki konulara dikkat edin. Atacağınız imzalar ya da başlayacaksınız yeni projelerde detaylara özen gösterin. Bu dönem ruhsal konularda daha fazla ilgilenebilirsiniz. Gizli düşmanlar ortaya çıkabilir ve onların arkanızdan konuşmalarını duyabilirsiniz. Sağlıkla ilgili konularda gündeme gelebilir ve sağlık konularında bazı aksaklıklarla karşılaşabilirsiniz.

Kovalar ve yükselen burcu kova olanlar:

24 Kasım’da gerçekleşecek olan yay yeni ayı size sosyal çevre ve arkadaşlarınızla ilgili konularda etkileyecek. Yeni arkadaş çevreleri içerisine girebilir veya bulunduğunuz arkadaş evleri içerisinde kendinizi gösterme fırsatı elde edebilirsiniz. Katılacağınız yeni bir eğitim ya da etkinlik nedeniyle yeni çevreler içerisinde bulunabilirsiniz. Ya da arkadaşlarınızın hayatında önemli gelişmeler yaşanabilir. İş yeri değişikliği ya da taşınma nedeniyle yeni bir çevreye uyum sağlama süreci içerisine de girebilirsiniz. Sağlık konuları ile ilgili olarak kemik ağrılarına ve cilt hastalıklarına dikkat etmeniz gerekiyor.

Balıklar ve yükselen burcu balık olanlar:

Bu yeni aydan en şanslı etkilerle siz çıkıyorsunuz. Hem Jüpiter sizin burcunuzda ilerliyor ve düz hareketine dönüyor. Hem de yay yeni ayı sizin kariyer alanınız da gerçekleşiyor. Yeni iş anlaşmaları yapabilir veya beklediğiniz terfiyi bu hafta içerisinde alabilirsiniz. İşle ilgili sınavlar ya da mülakatlar yaptıysanız olumlu haberler geleceğini söyleyebilirim. Bir iş görüşmesi için kısa bir yolculuğa da çıkabilirsiniz. İşle ilgili yeni bir eğitime de katılabilir ve yeni bir çevre ile tanışabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla alacağınız kararlar veya katılacağınız etkinlikler bu hafta sizin için önemli olacak. Sağlıkla ilgili olarak o bağışıklık sisteminizin düşmesinden dolayı mevsim rahatsızlıklarına yakalanabilir ve kısa süreli ilaç tedavisi görebilirsiniz.

Her şeyin gönlünüzce olacağı bir hafta dilerim.

Hoşça kalın…

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.