Herkese mutlu haftalar… Bolluk bereket sağlık ve huzurlu geçecek bir hafta olsun hepimiz için. Haftaya Merkür ve Jüpiter karşıt açısı ile başlıyoruz. Abartılı kararlar, abartılı konuşmalar amacını ve haddini aşan sözler sarf edebilir, hayallerimiz ve idealize ettiğimiz konularda aksaklıklar yaşayabiliriz. Hafta ortası Venüs ve Uranüs arasında bir üçgen açı gerçekleşiyor. Maddi kaynaklarımızı genişletebileceğimiz fırsatlarla karşılaşabiliriz. Sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Daha önceden başlattığımız konuların olumlu geri dönüşleri ile karşılaşabiliriz. Dış görünüşümüzle alakalı değişim kararları alabilir aşk hayatımızla ilgili yenilikler yaşayabiliriz. Zaten Venüs başak burcunda. Bu da daha sağlam hareket edeceğimizi daha ayakları yere basan kararlar alabileceğimizi gösteriyor. Ama Merkür retrosunun etkisinde olduğumuzu unutmayalım. Her yeni kararı iyice düşünüp sık eleme yapmalıyız. Cuma günü önemli bir gün.

Güneş Terazi burcuna geçiyor. Buradan tüm terazi burçlarının doğum günlerini de kutlayalım. İyi ki doğdunuz terazi burçları. Terazi demek denge kurmaya çalışmak demek. Hak hukuk adalet konularında ilerlemeler kaydetmek demek. Terazi denge uyum isteğini anlatır. Hakkaniyet ve adalet isteğimiz daha da artıyor bu dönem. Hak arayışımızın yükseleceği bir aylık süreç bizi bekler. Bu bir aylık dönemde giyim kuşam estetik güzellikle alakalı konular ön plana çıkacak. Kendimize daha da dikkat edeceğimiz bir zaman diliminde olacağız.

Fakat Merkür retrosu 2 Ekim de bitiyor ve Mars retrosu 30 Ekim de başlayacak. Dolayısıyla Ekim’in ikinci yarısı tüm işlemler için uygun bir dönem. Güzellik ve estetik ile ilgili randevularımızı bu döneme denk getirmekte fayda var. Cuma günü yine retro halindeki Merkür’le güneş kavuşum yapacak. Bu çok önemli bir gökyüzü kombinasyonu… Bu durum gerçeklerle yüzleşmemiz anlamına gelmekte. Sabah saatlerinde gerçekleşecek bu açıyla gönlümüzden geçen dileklerin kabul olması açısından ruhsal çalışmalar yapabilir ve bol bol dua edebiliriz.

Şimdi burçlara bir göz atalım.

Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar:

İş arkadaşlarınızla çok fazla konuşmaların görüşmelerin olacağı bir hafta sizi bekliyor. Orta yolu bulmak adına çok çaba harcayabilirsiniz. Genelde çözüm odaklı olacaksınız. Abartılı sözler vermemeye gayret gösterin. Günlük hayatın düzenlenmesi ve sağlık konularında yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. İlişkilerde denge ve uyumu arayacak, size haksızlık yapıldığını düşündüğünüz konuları daha net görebileceksiniz. Sağlıkla ilgili yeme içme konularında abartıya kaçmamaya özen gösterin. Bu hafta kontrolü ilerlemeye gayret göstermelisiniz. İkili ilişkiler ve ortaklıklarla ilgili alacağınız kararlar haftaya damgasını vuracak.

Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar:

Merkür Jüpiter karşıtlığı sizin sağlık ve günlük rutin hayat alanınız da gerçekleşiyor. Daha önceden çalıştığınız insanlar ya da çalışma ortamınızın düzenlemesi ile ilgili gelişmeler ve bolca konuşmalar gündeme gelebilir. Aşk konuları ve keyif alanlarınızla ilgili yenilikler yapabileceğiniz ve özellikle ikili ilişkileri yoluna koyma çabası içerisinde olabileceğiniz bir hafta olacak. Belki de çocuklarınızla olan paylaşımlar artacak veya onların sorunlarına çözüm bulabileceksiniz. Genel itibari ile bereketli bir dönemdesiniz. Sağlığınıza özen göstereceğiniz bir zaman dilimi içinde olacaksınız. Güneşin Terazi burcuna geçişi ile finansal konular daha da iyileşiyor. Otorite figürlerinden destekler var.

İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar:

Sosyal hayatınızı renklendi bir dönem. İkili ilişkilerde büyük farkındalıklar ortaya çıkıyor. Daha dışa dönük olacağınız bir haftadasınız. Yeteneklerinizi ortaya koyuyorsunuz ve böylece kendinizi ön plana çıkarıyorsunuz. Aşk ve flörtlerde size uyanış getirecek bir enerji var. Atılımlarınızın karşılığını göreceksiniz. Yurtdışı eğitim ve hukuk konularında gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ama bu hafta finansal konularda dikkatli olmanız gerekiyor.

Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar:

Bu hafta evin içinde yapılması gereken konularda birçok konuşmalar yapabilir ya da eşinizin sizden beklentilerini fark edebilirsiniz. Yakın çevrenizden destekler da geliyor. Hızlı gelişmeler yaşayacaksınız ve Cumadan sonra sizin evle ilgili sorumlulukları üsteneceğiniz bir dönem başlayacak. Aile büyüklerinden alacağınız haberler olabilir. Kontrolünüz dışında gerçekleşen olaylar fazlaca yaşanabilir. Krizleri çözümlüyorsunuz. Parasal koşullarda yeni düzenlemeler getirebilirsiniz. Kendinizi ifade etmek isteyeceğiniz ve hızlı gelişmeler yaşayacağınız bir haftadasınız. Sağlık konularında midenize özen gösterin.

Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar:

Kendinizi ifade etmek istiyorsunuz ama bunu abartılı bir şekilde ortaya koymak dışardan itici algılanabilir. Bu hafta özellikle Nisan ayından beri uğraştığınız konularda çözüm bulabileceğiniz enerjiler hâkim. Kendinizi yorgun hissettiğiniz bir dönemdesiniz. Biraz dinlenmek sağlığınız açısından önem arz ediyor. İkili ilişkilerde denge kurmak ve yeni kararlar almak zamanı. Ama Merkür retrosunda olduğumuzu unutmayalım ve ani kararlardan kaçınalım.

Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar:

Haftaya Merkür Jüpiter karşıtlığı ile başlıyorsunuz. Bu hafta paranızı korumaya odaklanmalısınız. Hayalleriniz ve gerçekler arasındaki farkındalıkları yaşayacağınız bir süreçtesiniz. Bir süredir düşündüğünüz konularda denge kurmak isteyeceksiniz. Hak edişler gündeme gelecek. İş konularınızı da düzene koyacaksınız. Çevrenizden de destekler var. İkili ilişkilerde biraz daha karşı tarafa yardımcı olmalısınız. Sorun çıkarmak yerine sorunlara çözüm bulma enerjisinde olun. Sağlık konularında özellikle yediklerinize ve içtiklerinize dikkat edin. Aksi takdirde mide problemleri yaşayabilirsiniz.

Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar:

İkili ilişkilerde denge kurmaya çabalıyorsunuz. Bol bol konuşmalar gündeme gelecek. Merkür Terazi de retro ve geçmiş konular bu hafta tekrar önünüze gelebilir. Başkalarından gelecek kaynakları değerlendirebileceğiniz ve yatırım kararı alabileceğiniz bir haftadasınız. Fakat yine Merkür retrosunun etkisi altında olduğumuzu unutmayalım. Ani kararlar zarar verici olabilir. Cuma günü güneş Terazi burcuna geçiyor. İyi ki doğdunuz terazi burçları… Önümüzdeki bir aylık süreçte isteklerinizi odaklanacağınız ve daha da parlayacaksınız bir zaman diliminde olacaksınız. İlişkilerde isteklerinizi ortaya koyup ben bunu istiyorum diyeceğiniz ve sağlam adımlar atacağınız bir süreçtesiniz. Parasal kayıplara bu dönem dikkat edin. Para ve ilişkilerde abartılı konuşmalardan uzak durun. Bel ve sırt ağrıları çekiyorsanız biraz daha dinlenmeye odaklanmalı ve bu sıkıntılar artarsa bir uzman kontrolünden geçmelisiniz.

Akrepler yükselen burcu Akrep olanlar:

İletişim gezegenimiz Merkür retro da ve sizin 12. evinizde seyahat ediyor. Bu dönem çok fazla söz vermeyin. Size verilen sözlerin tutulmadığını da fark edebilirsiniz. Bu hafta yeni bir aşka yelken açmak isteyebilirsiniz. Ve bu aşk arkadaş çevrenizden olabilir. Fakat Merkür retrosunda başlayacak ilişkilerin uzun sürmeyeceğini düşünüp mümkünse bu başlangıcı 2 Ekim sonrasına bırakın. Geçmiş konuları bolca irdeleyeceğiniz bir haftadasınız. Kurtulmak istediğiniz ne varsa arınmak isteyeceksiniz. Krizleri aşarak ilerleyeceksiniz ve kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz. Özellikle enfeksiyon hastalıklarına dikkat etmeniz gereken bir süreçtesiniz.

Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar:

Geçmişten gelen bazı konuları konuşacak ve burada bazı fırsatlar yakalayacaksınız. Özellikle ikili ilişkilerde ilerletmek istediğiniz konularda hızlı ilerlemeler kaydedebilirsiniz. Arkanızdan çevrilen işleri ve konuşmaları da bu hafta içerisinde duyabilirsiniz. Belirli kararlar alacaksınız ama Merkür retrosunda olduğumuzu unutmayalım. Yine de iç sesinizin sizi doğru yönlendirebileceğini bilmelisiniz. Kariyerle ilgili daha da görünür olacaksınız. Ama burada yine de zorlayıcı etkiler var.

Oğlaklar yükselen burcu Oğlak olanlar:

Kariyer konularında hak ettiğiniz değeri bulamadığınızı düşünüyorsunuz. Bununla ilgili emek verdiğiniz her konuda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Otorite figürleri ile konuşmalar haftaya damgasını vuracak. Fakat abartılı sözler sarf etmekten uzak durmalısınız. Bazı netleşmeler yaşayacaksınız. Hayallerinizin peşinden gidebileceğiniz ve bu konuda adım atabileceğiniz enerjiler hâkim. İtibarınız güçleniyor. Çevrenizden takdir göreceksiniz. Özellikle cilt hastalıkları veya kemiklerle ilgili rahatsızlıklarınız varsa mutlaka bir uzman kontrolünden geçmelisiniz. Merkür güneş kavuşumu hakkınızı alabileceğiniz ve çalışma koşullarınızın değişebileceği enerjiler içeriyor. Para konularında sıkıştığınızı düşünüyorsanız bu hafta çözüm odaklı kararlar alabilirsiniz.

Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar:

Ev aile yuva konularında parasal harcamalar da abartılı davranışlar sergileyebilirsiniz. Özellikle bütçenizi planlayabilirsiniz ve bu konularda net kararlar alabilirsiniz. Yapıcı bir tavır sergilerseniz parasal koşulları dengeleyebilirsiniz. Ve kendinizi bu anlamda daha keyifli hissedersiniz. Hayallerinizin peşinden gitmek isteyecek ve kendi isteklerinizi ortaya koyacaksınız. Risk aldığınız konularda karşılığını alabileceğiniz bir zaman dilimi başlıyor. Özellikle iyi niyetinizi suistimal edebilecek dolandırıcılara karşı temkinli olun. İlişkilerde de daha büyük beklentilere girip isteklerinizi karşı tarafa sıralama enerjisindesiniz. Ama abartılı sözler sarf etmek ilişkinize zarar verebilir.

Balıklar ve yükselen burcu Balık olun olanlar:

Uzun zamandır gerçekleştirmek istediğiniz birçok projeniz var ve bu konularda birçok konuşmalar yapıyorsunuz. Hayallerinizi ideallerinizi çevrenizde konuşuyor ve paylaşıyorsunuz. Belki yeni başlangıçlar yapamadınız ama en azından kendinizi ifade edebiliyorsunuz. Merkür retrosu bitince de bunların sonuçlarını alabileceksiniz. İkili ilişkilerde denge kurma çabası içerisinde olabilirsiniz. Özellikle eşinizin parası ya da diğer kaynaklardan gelecek paralarla ilgili konuşmalar gündemde olacak. Hem ilişkilerde hem de parayla ilgili bir takım netleşmeler var. Özellikle ilahi desteği hissedeceğiniz bir hafta geçireceksiniz. Hayatınızı yönlendirecek yeni kararlar içerisinde olabilir ve yine bu kararları yakınlarınızla paylaşabilirsiniz.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.