16-22 Ocak haftasının burç yorumlarına hoş geldiniz…

13 Ocak‘ta Mars düz harekete geçti. 30 Ekim’den bu yana retro yapıyordu. 13 Ocak itibari ile artık tüm işlerimizde hızlanıyoruz. Hareket enerjimiz yerine geliyor. Mart Ayı’nın sonuna kadar iletişim finans ulaşım ticari faaliyetler öğrenim hayatı gibi İkizlerin konularında hızlı gelişmeler hızlı adımlar atacağız. Bilginin hızlı akması söz konusu olabilir. Eğitim ve bilgi ile ilgili verilecek önemli mücadeleler bu hafta gündemimizde olacak. Belki eğitim ücretlerindeki artış ve çıkış yolları aranması bu haftanın en önemli konusu olabilir.

30 Ekim’den bu yana ticari faaliyetlerde yaşanan daralma ve yavaşlama artık yerini hızlanmaya bırakıyor. 18 Ocak‘ta Merkür düz hareketine dönüyor. Oğlak burcunda geri hareketini yapıyordu iş kariyer finans konularında bir daralma ya da yavaşlama yaşadıysanız 18 Ocak itibari ile daha da hızlanacağınızı ya da bu konularda pürüzleri çözebileceğinizi söyleyebilirim. Bu tarih sonrası çok daha doğru adımlar atabileceğiz. İçinde bulunduğumuz koşulları iyileştirmek adına sonuçlar almaya da başlayabiliriz. Yeni başlangıçlar için adımlarımızı 21 Ocak‘ta oluşacak yeni ay sonrası atmak daha verimli sonuçlar almamız açısından önemli olacaktır.

21 Ocak‘ta kova Burcu’nun bir derecesinde bir yeni ay meydana gelecek. Kova demek özgürlük insan hakları toplumsal konular arkadaşlıklar bilim ve teknoloji havacılık sektörü uzay çalışmaları elektrikle ilgili konular demektir. Bir de kova Burcu’nun bir derecesi demek o Burcun özelliklerini en yüksek noktada hissetmek demektir. Bu yeni ayda terazi burcu yükseliyor. Demek ki daha çok ilgileneceğimiz konular denge hak hukuk adalet eşitlik siyasi taraftan alınacak önemli haberler ve sanatsal taraftan da yaşanacak gelişmeler anlamına gelmekte. Önemli haberlerin devreye gireceğini gösteriyor. Çünkü bu yeni ayda Venüs ve Satürn kavuşumu da var. Bu da keyif alanında olan bir kavuşum. Sahne alışveriş merkezleri gibi alanlarda yeni kararların ortaya çıkması ve hatta bu konularda bazı kısıtlamalarında beraberinde gelmesin anlamını taşıyor. Çünkü Satürn geldi alanı kısıtlar. Burası aynı zamanda çocuklarla ilgili bir alan. Belki de ekonomik darboğazın çocukların eğitimi ile alakalı yeni kararları da beraberinde getirebilir. Ekonomik sıkıntılar da en fazla etkilenecek kurumlar bu dönemde sanat eğlence ve eğitim kurumları olacaktır. Bu konular daha da net bir şekilde gözler önüne serilecektir. Bu alan borsayı da anlattığında borsa hareketlerinin de aynı şekilde düşüşü veya çıkışını da göstermekte. Riskli hareketlerden uzak durmakta fayda var. Kova demek hava koşullarının değişmesi de demek.

Bahar gibi geçirdiğimiz bu kış aylarını geriye olan kar yağması susuzluğun artmasına neden olan yağışların başlaması anlamına da gelebilir. Tabii yine de sağlığın negatif etkilenmesi de gündeme gelebilir. Aynı zamanda iletişimin etkilenmesi de bu dönemde mümkündür. İlişkiler bu devrede sarsıntıya uğrayabilirim. Çünkü Uranüs devrede.

23 Ocak itibari ile Uranüs düz hareketine dönüyor ve ani değişimler yaşatmak adına hareket ediyor ama virüsün balık burcuna geçişi ile beraber bu alanda yaşanan sorunlar da artık hali yoluna girecektir. Tüm bu olayların sizin hayatınızı nasıl etkileyeceğini merak ediyorsanız buyurun burç yorumlarına…

Koçlar ve yükselen burcu koç olanlar:

Sevgili koçlar haftaya para finans ameliyat konuları ile ilgilenerek başlıyorsunuz. Bu dönemde Harcamalarınıza çok dikkat etmelisiniz. Merkür’ün düz hareketine geçmesi ile beraber kariyer ve iş hayatınızda önemli kararlar verebilirsiniz. Ayrıca bazı tartışmaların içerisinde de kalabilirsiniz. Konuştuklarınıza bu dönem içerisinde çok dikkat etmelisiniz. Olumlu düşünürseniz olumlu gelişmeler yaşayacağınızı da bilmelisiniz. 21 Ocak da gerçekleşecek yeni ay ile beraber sosyal çevrenizle ilgili gelişmeler içerisinde olabilirsiniz. Yeni başlangıçlar hazır olun. Hedeflerinize ve ideallerinize ulaşmak adına harekete geçebilirsiniz.

Boğalar ve yükselen burcu boğa olanlar:

Bu haftanın konusu sizler için evlilik ortaklık ilişkiler olabilir. Bu konularda ani kararlar alabilirsiniz. Fakat Merkür retrosundan önce ani kararlar almanız bazı negatif sonuçlar doğurabilir. 18 Ocak’ta markanın düz hareketine dönmesi ile beraber eğitim yurtdışı seyahat hukuk konuları ile ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Yolculuklarda sorunlarla karşılaşmamak adına retro öncesi ani kararlardan uzak durmalısınız. 21 Ocak da gerçekleşecek yılın ilk yeni ayı ile beraber kariyer yurtdışı eğitim seyahat veya mahkeme konuları ile ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Yakın çevrenizden beklediğiniz destekler gelmeyebilir. Hayal kırıklıklarına açık bir dönemdesiniz.

İkizler ve yükselen burcu ikizler olanlar:

Haftaya çalışma hayatınız sağlık veya günlük rutin hayattaki düzenlemelerle ilgilenerek başlıyorsunuz. 18 Ocak‘ta Merkür’ün düz harekete dönmesi ile beraber para finans borçlar konularında önemli kararlar alabilir ve bu zamana kadar yaşadığınız sorunların artık üstesinden gelebilirsiniz.21 Ocak‘ta gerçekleşecek yeni ayla beraber para finans yurtdışı eğitim Seyahat ve hukuk konuları ile ilgili yeni başlangıçlara yelken açabilirsiniz. Şanslı etkiler altındasınız. Yapacağınız her yeni başlangıç olumlu sonuçlar doğuracaktır.

Yengeçler ve yükselen burcu yengeç olanlar:

Bu haftanın konusu sizler için aşk çocuklar eğlence ve keyif alanlarıyla ilgili olacak. 18 Ocak‘ta Merkür düz hareketine dönüyor ve sizlerin evlilik ilişkiler ortaklık alanı ile ilgili yaşadığınız sorunlar artık son buluyor. Bu döneme kadar iletişiminize dikkat etmelisiniz. Ağzınızdan çıkan sözler yanlış anlaşılmalara neden olabilir. 18 Ocak’tan önce karar almamanızı tavsiye ediyorum. 21 Ocak’ta gerçekleşecek yeni ayla beraber para finans evlilik ortaklık konularıyla ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Alacağınız kararlar geleceğe yön verebilir.

Aslanlar ve yükselen burcu aslan olanlar:

Bu haftanın konusu sizler için ev aile yuva veya gayrimenkul konuları olabilir. Merkür’ün düz harekete dönmesi ile beraber çalışma hayatınızda ilgili aksaklıklara son noktayı koyuyorsunuz. Bu hafta sağlık konuları gündeme gelebilir. Yönünüzü değiştirmek bazı aksaklıklar çıkarabilir. Bildiğiniz yolda ilerlemeli ve çevrenizden gelebilecek sözlere kulak tıklamalısınız. 21 Ocak‘ta gerçekleşecek yeni ay ile beraber çalışma hayatı sağlık ortaklık konuları gündeme gelebilir. Bu konularla ilgili güçlü başlangıçlar yapıyorsunuz.

Başaklar ve yükselen burcu başak olanlar:

Sevgili başaklar haftaya yakın çevre kardeşler eğitim ve seyahat konuları ile ilgilenerek başlıyorsunuz. Bu dönem içerisinde duygularınızı rahatlıkla ifade edebilir ve içinizden geldiği gibi hareket ederseniz de olumlu sonuçlar alabilirsiniz.18 Ocak’ta Merkür’ün düz harekete dönmesi ile beraber aşk çocuk eğlence hobiler alanında yaşadığınız tüm aksaklıklar son buluyor. Bu tarih öncesinde ani kararlardan uzak durmalısınız. Aksi takdirde bazı sorunlarla karşılaşa bilirsiniz. 21 Ocak’ta gerçekleşecek yeni ayla beraber aşk çocuk eğlence hobi keyif alanları ve sağlığınızla ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Bu dönemde yeni bir ilişkiye başlamak uzun vadede mutluluk getirecektir.

Teraziler ve yükselen burcu terazi olanlar:

Bu haftanın konusu sizler için maddi gelirler olacak. 18 Ocak’a kadar ani kararlardan uzak durmalısınız. Ve bu dönem içerisinde kardeşler ve yakın çevreden beklediğiniz destekler gelmeyebilir. 18 Ocak da Merkür’ün düz harekete dönmesi ile beraber ev aile yuva konuları ile ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Bu hafta yatırımlarla ilgili şanslı etkiler altında olacaksınız. 21 Ocak’ta gerçekleşecek yeni ayla birlikte önümüzdeki 14 gün boyunca gökyüzü tarafından destekleniyor olacaksınız.

Akrepler ve yükselen burcu akrep olanlar:

Haftaya ay akrep burcunda olduğu için çok duygusal bir başlangıç yapıyorsunuz. Kendinizle ilgili beğenmediğiniz yönleri daha net görebilir ve bunları değiştirmek adına adımlar atabilirsiniz. Yalnız 18 Ocak’ta Merkür’ün düz hareketine dönmesinden önce alacağınız her karar yanlış olabilir. Onun için 18 Ocak’tan sonra kararlar alıp harekete geçmek daha faydalı olacaktır. 21 Ocak’ta gerçekleşecek yılın ilk yeni ayı ile beraber ev aile yakın çevre eğitimler ve seyahatlerle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Aşk alanı ile ilgili yeni gelişmeler yaşayabilir belki de içinde bulunduğunuz ilişkiyi evlilikle taçlandırmak isteyebilirsiniz.

Yaylar ve yükselen burcu yay olanlar:

Sevgili yaylar haftaya duygusal olarak yoğun bir şekilde başlangıç yapabilirsiniz. Belki de biraz daha içe dönmek veya yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Ama hafta ortasında eski neşenizi ve enerjinizi kavuşuyorsunuz. 18 Ocak da Merkür’ün düz harekete dönmesi ile beraber para ve kazanç alanlarınızla ilgili yeni gelişmeler içinde olabilirsiniz. 21 Ocak’ta gerçekleşecek yeni ayla beraber yeni gelir kapıları arayabilir yeni bir eğitime katılabilir veya kardeşlerimizden güzel haberler alabilirsiniz. Güçlü adımlarla ilerleyeceğiniz bir dönem sizi bekliyor.

Oğlaklar ve yükselen burcu oğlak olanlar:

Bu hafta sosyalleşme ihtiyacınız artıyor. Arkadaşlarınızla beraber hoşça vakit geçirmek adına aktiviteler düzenleyebilirsiniz. 18 Ocak‘ta Merkür’ün düz harekete dönmesi ile beraber hayatınızın her alanında keskin dönüşler yaşayabilir ve uzun vadede olumlu sonuçlar alacağınız kararlar alabilirsiniz. 21 Ocak da gerçekleşecek yeni ayla beraber para ve kariyer konuları hız kazanıyor. Kendinizle ilgili fiziksel değişim nerede karar verip belki yeni bir diyete başlayabilir veya estetik dokunuşlar yaptırmak için yeni kararlar alabilirsiniz.

Kovalar ve yükselen burcu kova olanlar:

Haftaya iş ve kariyer odaklı olarak başlıyorsunuz. Ama hafta ortasında havanız değişiyor ve daha çok sosyalleşmek arkadaşlarınızla bir arada olmak istiyorsunuz. 18 Ocak‘ta Merkür’ün düz harekete dönmesi ile beraber hayatınızla ilgili önemli kararlar alabilir ve geleceğe yön verecek yeni hedefler içerisinde olabilirsiniz. 21 Ocak da gerçekleşecek yılın ilk yeni ayı ile birlikte Kendinizle ilgili fiziksel değişim kararları alabilirsiniz. Maddi kaynaklarını güçlendirecek yeni fırsatlarla da karşılaşabilirsiniz.

Balıklar ve yükselen burcu balık olanlar:

Haftaya yurtdışı eğitim seyahat ve hukuk konuları ile ilgilenerek başlıyorsunuz. Hafta ortasında iş ve kariyer hayatınızda ilgili bazı aksaklıklarla karşılaştınız da 18 Ocak da Merkür’ün düz harekete dönmesi ile birlikte sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla birlikte kendinizi çok daha güçlü hissedeceksiniz. 21 Ocak da gerçekleşecek yılın ilk yeni ayı ile beraber sosyal çevre arkadaşlar Sağlık konuları gündeminizde gelebilir. Bu konularda yeni başlangıçlar yapmak adına yeni kararlar alabilirsiniz. Hayallerinizin peşinden gideceğiniz yepyeni bir dönem sizleri bekliyor.

Herkese mutlu huzurlu sağlıklı bir hafta diliyorum. Tekrar görüşünceye dek kendinize çok iyi bakın. Hoşça kalın…

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.