Herkese merhaba…

Mutlu bir hafta geçirmenizi diliyor ve bu haftanın genel etkileriyle başlamak istiyorum yazıma…

Haftaya yengeç burcunda başlıyoruz. Daha duygusal olacağımız aile konularına eğileceğimiz bir haftada olacağız. Özellikle bugün aile bireyleri ile bir arada olmak, onların sorunlarıyla ilgilenmek isteriz. Duygusal anlamda yeni kararlar da alabiliriz. Kendimize yeni bir yön belirlemek isteyebiliriz. Bugün geçmişi düşünerek nostaljik bir havada duygusal yoğunluk yaşayabiliriz. Geçmişte kalan hayaller ve idareler konusunda yeni adımlar atmak üzere kararlar da alabiliriz ama bu kararları alırken sanki bunu gerçekleştirmenin zor olacağına dair bir inanç geliştirebiliriz. Baskılandığımızda kısıtlandığımızı düşünebilir ve adım atmakta zorlanabiliriz. Salı günü ay aslan burcunda ilerleyeceğinden özgüvenle hareket etmek isteğimiz daha çok artacak, kendimizi ön plana almak ve göstermek isteriz. Özellikle iş ve kariyer konularında ileriye atılmak isteyebilir ve çalışma arkadaşlarımız arasında ön plana çıkmak isteyebiliriz. Fakat otorite figürlerinden beklediğimiz desteği göremeyebilir ve baskılandığımızı hissedebiliriz. Salı günü iç dünyamız biraz karışıyor. Sanki işin içinden çıkamayacağımızı hissettiren bir konumda olacağız. Çarşamba günü özgüvenimiz yüksek. Fakat bu özgüven patlamasıyla dışarda itici algılanabiliriz. Yine hedefler ve idealler belirlemek adına kararlar alırken bulunduğumuz konumu da iyi değerlendirmeliyiz. Yine Çarşamba günü Venüs yay burcuna geçiyor ve aşk para ve maddi konularda daha pozitif bir bakış açısına sahip oluyoruz. Bulunduğumuz duygu durumu ve konumla ilgili olarak iyimserlikle hareket etmek isteyebilir ve bunun sonucunda yanlış kararlar da alabiliriz. Aşk ve para konularında yanlış adımlar atmamak için ayakları yere sağlam basan kararlar almak daha doğru olacaktır. Perşembe gününe baktığımızda artık Merkür da yay burcunda ilerliyor. Zihnimiz biraz dağınık olabilir. Ve fazla iyimserlikle düşünüp fazla idealist davrana biliriz. Akademik konular felsefeler ve inançlardan yana yeni fikirler geliştirebiliriz. Yaşadıklarımızdan sıkılıp seyahat planları yapabiliriz. Hafta sonu ise biraz daha gergin enerjiler altında olacağız. Belki ekonomik sıkıntılar gündeme gelebilir ve bu konularda yanlış kararlarımızı irdeleyebiliriz. Hafta sonunda biraz daha derleme toparlama işleri yoğunlaşabilir.

Burçlara göz atacak olursak:

Koçlar ve yükselen burcu koç olanlar:

Haftaya ev aile konularına odaklanarak gireceksiniz. Kendinizi duygusal hissedebilirsiniz. Hafta ortasında ise biraz daha aşk çocuk eğlence konuları ön plana gelebilir. Bu hafta Venüs ve Merkür’ün yay burcuna geçişi ile eğitim seyahat ve hukuk konularında şanslı etkiler altında olacaksınız. Hafta sonu ise maddi kaynaklarınızla ilgili yeni fırsatlarla karşılaşabilir veya geçmişte yaptığınız hataları gün yüzüne çıkarabilirsiniz. Bu konularda yeni hedefler belirleyebilirsiniz.

Boğalar ve yükselen burcu bu olanlar:

Bu haftanın konusu sizler için kardeşler, eğitim, seyahat konuları olacak. Duygularınızı daha rahat bir şekilde ifade etme ihtiyacı hissedeceksiniz. Hafta ortasında ise ev, aile, yuva konuları ön plana çıkabilir. Venüs ve Merkür yay burcuna geçişi ile beraber sağlık konuları gündeme gelebilir. Aşk hayatınızda sağlam temelleri olan yeni ilişkiler başlatabilir veya hayatınızda birisi varsa bu ilişkiyi daha ciddi boyutlara taşıyabilirsiniz. Para konularına dikkat etmeniz gereken bir haftadasınız. Hafta sonu ise biraz daha gündelik işler veya çalışma hayatınız ön plana çıkabilir. Bu konularla ilgili detayları tekrar gözden geçirme ihtiyacı isteyebilirsiniz. Özellikle eklem ağrılarına dikkat etmeniz gereken bir haftadasınız ve eğer diyete başlamak niyetindeyseniz bu hafta doğru bir zaman.

İkizler yükselen burcu ikizler olanlar:

Haftaya maddi konular ve kazançlarla ilgilenerek başlayacaksınız. Bu konularda yeni hedefler belirleyip kendinizi ilerletmek adına yeni adımlar atabilirsiniz. Hafta ortasında biraz daha kardeşler eğitim kısa seyahatler gündeme gelebilir. Onların hayatları ile ilgili yeni kararlar alabilir ve onların kararına destek olabilirsiniz. Venüs Merkür yay burcuna geçişi ile beraber önümüzdeki günlerde daha çok ilişkiler evlilik ve ortaklık konuları gündeminizde gelecek. Aslında bu konularda şanslı etkileri altında olacağınızı söyleyebilirim. Hafta sonu ise ev aile yuva konuları ön plana çıkacaktır. İş yoğunluğunuz nedeniyle belki de onlara beraber vakit geçirme fırsatı sunamamış olabilirsiniz. Ama hafta sonunda aşk çocuklar eğlence ve borsa konularında şanslı etkiler altında olacaksınız.

Yengeçler ve yükselen burcu yengeç olanlar:

Sevgili yengeçler haftaya kendinizi duygusal olarak çok iyi ifade ederek başlıyorsunuz. Çevrenizle yakın ilişkiler içerisinde bulunabilirsiniz. Hafta ortasında biraz daha maddi kazançlarınız gün yüzüne çıkacak. Bu konularla ilgili yeni gelişmeler içerisine girebilir ve şanslı fırsatları yakalama şansınız olabilir. Bekârsanız hayatınıza yeni bir aşk girebilir. Bu aşkı iş hayatında da bulma şansınız var. Hafta sonu yakın çevre kardeşler eğitim ve sanat konular gündeminizde gelebilir. Hafta sonunda daha çok sevdiklerinizle zaman geçirebilirsiniz. Sağlık konularında mevzu rahatsızlıklarına dikkat etmeniz gerekmekte.

Aslanlar ve yükselen burcu aslan olanlar:

Sevgili aslanlar haftaya duygusal bir başlangıç yapıyorsunuz. Bu hafta biraz daha içe çekilerek duygusal dünyanızı erteleyebilirsiniz. Venüs ve Merkür yay burcuna geçişi ile beraber aşk çocuklar keyif alanı konularında şans sizden yana olacak. Yeni bir aşk fırsatı ile karşılaşabilirsiniz. Hafta sonu daha çok kazançlarla ilgileneceksiniz. Maddi olarak güçlenebileceğiniz bir süreç başlıyor. Hafta sonunda yeni seyahatler gündeminizde gelebilir. Eğer bir ev almayı ya da satmayı düşünüyorsanız bu konularda güçlü etkiler altındasınız. Sağlık konularında baş boyun bölgesi rahatsızlıklarına dikkat etmenizde fayda var.

Başaklar yükselen burcu başak olanlar:

Sevgili başaklar haftaya sosyal çevrenizde arkadaşlarınızla ilgilenerek başlıyorsunuz. Bu arkadaş ortamınızdan yeni bir aşk başlayabilir. Hafta ortasında ise biraz daha iç dünyanızı sorgulayacaksınız. Yalnız kalmak isteyebilir ve iç sesinizi dinlemek isteyebilirsiniz. Venüs ve Merkür yay burcuna geçişi ile beraber ev aile yuva konuları gündeminizde geliyor. Ev değişikliği düşünüyorsanız bu hafta bu konularla ilgili yeni fırsatlar da karşılaşabilirsiniz. Evde tadilatlar yapmak istiyorsanız da güçlü etkiler altındasınız. Bekârsanız evlenme kararı alabilirsiniz. Ya da evlenebileceğiniz kişiyle tanışabilirsiniz. Hafta sonunda ise para ve kazançlar alanı ön plana çıkıyor. Aşk konusunda kalıcı ve sağlam temeller atabileceğiniz yeni kararlar alabilirsiniz. Şans oyunlarında ve borsada kazançlarınız artabilir. Sağlık konularında beslenme düzenine dikkat etmeniz koşuluyla güçlü etkiler altında olacaksınız.

Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar:

Sevgili teraziler haftaya iş ve kariyer konularına odaklanarak başlıyorsunuz. Hafta ortasında biraz daha sosyal olmak ve sosyalleşmek adına yeni arkadaş çevreleri içerisinde bulunabilirsiniz. Venüs ve Merkür yay burcuna geçişi ile beraber kardeşler eğitim ve seyahat konularında güzel fırsatlar içerisinde bulunacaksınız. Yakın çevrenizden yeni bir aşk kapınızı çalabilir. Ve etrafınızdan destekler denizi hissettiğiniz bir hafta olacaksınız. Hafta sonunda kendinizi daha iyi hissedeceğiniz enerjiler altında olacaksınız. Daha çok çevrenizde ilgilenebilirsiniz. Kendinizle ilgili fiziksel değişim kararları alabilirsiniz. Belki bir diyete başlamak ya da ufak tefek estetik operasyonlara başlayabilirsiniz. Ev arsa gibi taşınmazlara yatırım yapabileceğiniz bir konumda olacaksınız. Maddi olarak güçlü hissettiğiniz bir zaman dilimi başlıyor.

Akrepler ve yükselen burcu akrep olanlar:

Haftaya yurtdışı eğitim seyahat hak hukuk konularıyla birlikte başlıyorsunuz. Ve bu konularda yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. Açmayı düşündüğünüz bir davanız varsa yeni adımlar atabilir veya süregelen davanızda olumlu sonuçlar yakalayabilirsiniz. Venüs ve mert ürün yay burcuna geçişi ile beraber maddi manevi kazançlar konusunda fırsatlarınız artıyor. Maddi olanlar da yeni yatırım fırsatları da karşınıza çıkabilir. Aşk ve parayla ilgili Yeni gelişmeler kapınızda. Hafta sonu daha çok arkadaşlarınızla sosyalleşmek isteyebilir ve dışarda zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Fakat biraz daha içe çekilerek kendinize zaman ayırmak daha iyi gelecektir ve biraz dinlenme fırsatı bulacaksınız.

Yaylar ve yükselen burcu yay olanlar:

Sevgili yaylar haftaya finans sağlık günlük hayat konuları ile ilgilenerek başlayabilirsiniz. Günlük hayatın ritmini artıracak yeni kararlar alabilirsiniz. Hafta ortasında yurtdışı eğitim seyahat hak ve hukuk konularında yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Belki bir vize başvurusunda bulunabilir ve bu konularda olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Venüs ve Merkür yay burcuna geçişi ile beraber sizin hayatınızda yeni değişiklikler başlıyor. Kendinizi çok daha iyi hissedeceğiniz üç haftalık bir sürecin içerisindesiniz. Çevrenizden ilgisi sizi memnun edecek. Yeni aşklar da gündeminize gelebilir. Fiziksel değişimle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Ve bu dönem yapacağınız estetik operasyonlardan alacağınız sonuçlar sizi çok mutlu edecek. Hafta sonunda kariyer ve iş hayatınız ön plana çıkabilir. Bu konularda kararsızlıklar yaşasanız da yeni önlemler sizi bekliyor. Çevreniz ve arkadaşlarınızla birlikte zaman geçirmek isteyebilir ve kendinizi bu ortamlarda çok daha mutlu hissedebilirsiniz.

Oğlaklar ve yükselen burcu oğlak olanlar:

Sevgili Oğlaklar haftaya partneri ya da işbirlikleri ile ilgilenerek başlayabilirsiniz. İlişkileriniz ön plana çıkıyor. Tanıştığınız insanlar, avukatlarınız, psikologlarınız ya da gayrimenkul uzmanları gibi kişilerle yakın temasta olabilirsiniz. Hafta ortasında vergi ödemeleri borçlar veya pirim nafaka gibi başkalarından gelecek kaynaklarla ilgili konular ön plana çıkıyor. Venüs ve Merkür yay burcuna geçişi ile beraber biraz daha içe çekine bileceğiniz bir süreç başlıyor. Belki bu süreçte biraz daha yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Gizli düşmanlara da dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz. Eski aşklar bu dönem kapınızı çalabilir. Onlardan mesajlar alabilirsiniz. Platonik aşklar da yaşayabilirsiniz. Hafta sonu yurtdışı eğitim seyahat hak hukuk konularında şanslı etkiler altında olacaksınız. Kariyer ve iş hayatınızla ilgili alacağınız haberler sizi çok mutlu edecek.

Kovalar ve yükselen burcu kova olanlar:

Sevgili kovalar haftaya çalışma hayatı yanınızda çalışanlar ya da evcil hayvanların sağlığı ile ilgilenerek başlayabilirsiniz. Gündelik uğraşlarınız ön plana çıkabilir. Bu konularda yeni bir yol almak adına kararlı bir şekilde ilerleyebilirsiniz. Hafta ortasında yakın arkadaşlar ya da ortaklarınızla birlikte yeni yatırımlara gönderebilirsiniz. Venüs ve Merkür’ün yay burcuna geçişi ile beraber önümüzdeki üç hafta boyunca daha çok sosyalleşebilir arkadaşlarınızla daha çok zaman geçirebilirsiniz. Sosyal çevrenizden yeni bir aşk da başlayabilir. Hafta sonu finans konuları ödemeler sağlık ya da başkalarından gelecek kaynaklarla ilgili konular gündeminizde gelebilir. Yurtdışıyla temasınız varsa olumlu haberler altında olabilir yeni bir eğitim ya da seyahat planı içerisine girebilirsiniz. Hak hukuk adalet konularında da şanslı etkiler altında olacaksınız.

Balıklar ve yükselen burcu balık olanlar:

Sevgili balıklar haftaya âşık çocuklar keyif alanları gibi konularla ilgilenerek başlıyorsunuz. Hafta ortasında biraz daha günlük rutinlerinizi değiştirme kararları alabilirsiniz. Çalışma hayatınız ve sağlık konularda ön plana çıkabilir. Evde bir hayvanınız varsa onun sağlığıyla da ilgilenebilirsiniz. Kendi sağlığınızda da kalp ve sırt bölgesi rahatsızlıklarına dikkat etmeniz gerekiyor. Belki de yeni bir diyete başlamak isteyebilir ve fiziksel değişim kararları alabilirsiniz. Venüs ve Merkür'ün yay burcuna geçişi ile beraber kariyer ve iş hayatınız ön plana çıkıyor. Bu konularda olumlu değişimler sizi bekliyor. İş yerinden beklediğiniz terfi almanız ya da maaşınıza zam almanız söz konusu olabilir. İş yerinde başlayacak bir aşka da yelken açabilirsiniz. Hafta sonunda daha çok sağlık konuları ve başkalarından gelecek kaynaklar ön plana çıkabilir. Beklemediğiniz bir borcun ödenmesi ya da yüklü miktarda bir prim alması söz konusu olabilir. Yurtdışı eğitim seyahat hukuk konularında güçlü kararlar alabilirsiniz.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.