Herkese merhaba…

Bu haftaya ay aslan burcunda başlıyoruz. Kendimizi ön plana koymak istediğimiz ve özgüvenin yükseldiği günlerden geçiyoruz. Bu nedenle biraz daha depresif ve aklımızın karıştığı bir hafta geçireceğimizi söyleyebilirim. Dolayısıyla önemli kararları daha sonraki tarihlere ötelemek daha doğru olacaktır.

Hafta ortasında iletişim gezegenimiz Merkür’ün Uranüs ile yapacağı olumlu açıyla hem maddi hem de manevi yönde elimizin güçlendiğini hissedeceğiz. Hafta sonunda ise ilişkiler konusunda var olan sorunları çözümleyemediğimizi fark edip tamam veya devam enerjisinde olacağız. Sonuç olarak gelecek için alacağımız kararlarda netleşmek zor olabilir. Kendimizi kaygılı hissettiğimiz her konuda yakın çevrenizden alacağımız destekler bizi güçlendirecektir.

Venüs’ün oğlak burcunda seyahatine başlamasıyla maddi konularda daha ciddiyetle düşüneceğimiz ve uzun vadeli yatırımlar ya da gelecek planları içinde yeni planlar yapabiliriz.

Burçlara göz atacak olursak;

Koçlar ve yükselen burcu koç olanlar:

Bu hafta maddi konularda yüzünüzün güleceğini fakat ilişkiler konusunda biraz zorlanacağımızı söyleyebilirim. Haftaya alacak verecek konuları damgasını vuracak ve yeni yıla yeni kararlar lazım düşüncesiyle hareket edeceksiniz. Bugünlerde sağlık konularına daha fazla özen göstermeli ve sinirlerinizin gerilmesi nedeniyle bağışıklığınızın düşmesine izin vermemeniz gerekmekte. Özellikle sindirim sistemi rahatsızlıklarına açık bir konumdasınız bu konularda dikkatli olmalısınız. Kariyer hayatınızla ilgili güzel gelişmeler, ilişkilerde yaşayacağınız iletişim sorunlarını bastıracak ve sağlığınızı da aynı oranda etkileyecektir.

Boğalar ve yükselen burcu boğa olanlar:

Bu hafta ödemeler ve finans konuları gündeminizi fazlasıyla meşgul edecek. Uzun vadeli ve kalıcı kararlar alabilir ve yeni gelir kapısı arayabilirsiniz. Uzun zamandır keyif alacağınız konularla ilgilenememiş olabilirsiniz. Ama bu hafta aşk çocuklar eğlence ve sosyal çevrenizle yapacağınız eğlenceli aktivitelerle daha keyifli bir hale geleceksiniz. Hafta sonunda ise beraber çalıştığınız insanlar ve sağlık konuları gündeminize gelebilir. Bu arada yurtdışı eğitim seyahat ve hukukla ilgili alacağınız haberler de olacağından ani harcamalarınız ortaya çıkabilir.

İkizler ve yükselen burcu ikizler olanlar:

Haftaya yakın çevre kardeşler eğitim ve kısa seyahat konuları ile başlıyorsunuz. Bu konularda alacağınız olumlu haberler yeni yıla başlangıcınızı da etkileyeceğinden o alacağınız kararları kalıcı hale getirebilir. Finans konularında ani güzel gelişmeler yaşayabilir fakat iş hayatınızda Ki beklentilerinizi karşılayamamış olabilirsiniz. Bu konuda sağlığınızı ön planda tutmalı ve solunum yolu rahatsızlıklarına karşı da dikkatli olmalısınız.

Yengeçler ve yükselen burcu yengeç olanlar:

Bu haftanın konusu sizler için maddi ve manevi kaynaklar olacaktır. Çalışma hayatınızda ilgili alacağınız kararlar yeni yıllara damgasını vuracağından madde kaynaklarınızda sağlam ve kalıcı bir gelir elde etme fırsatı yakalayabilirsiniz. Hafta ortasında yakın çevrenizden veya sosyal medyadan alacağınız haberler bir parça canınızı sıksa da hafta sonunda aileniz veya size yakın olan kişilerle Sevgi dolu paylaşımlar içinde olabilir ve kendinizi huzurlu bir alana çekebilirsiniz. Sosyal çevrenizde değişimler olabilir veya kendinize yeni bir sosyal çevre içerisinde bulabilirsiniz. Sağlık konularında süregelen sorunların çözüm noktasına ulaşabileceği ve kendinizi daha mutlu hissedeceğiniz bir hafta geçireceksiniz.

Aslanlar ve yükselen burcu aslan olanlar:

Sevgili aslanlar, bu hafta kendinizi daha güçlü daha kendine güvenen bir ruh hali ile başlıyorsunuz. Kendinizle ilgili yapmak istediğiniz bir takım fiziksel değişimler gündeminizi meşgul edebilir. O hafta ortasında hayatınızda olan kişiyle evlilik planlarına başlayabilir ve uzun vadeli kararlar alabilirsiniz. Bunun için maddi kaynaklarınızı ve kazançlarınızı tekrar gözden geçirebilirsiniz. Harcamalarınızın artışına bir hafta yaşayabilirsiniz. Bu sebeple yakın çevrenizden ve kardeşlerinizden destek bekleyebilir veya kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Çalışma hayatınızda ve kariyerinizde ani ve olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Bu gelişmelerle beraber kendinizi ödüllendirmek adına hafta sonu kısa bir seyahat planı yapabilirsiniz.

Başaklar ve yükselen burcu başak olanlar:

Bir haftaya duygusal bir başlangıç yapıyorsunuz. Belki de kendinizi ve çevrenize fazlasıyla eleştirmiş ve bu durum size biraz da yalnızlaştırmış olabilir. Belki de kendinize baskı yapmayı bırakıp biraz daha ruhsal çalışmalar yaparak enerjinizi yükseltmelisiniz. Kendinizle ilgili beğenmediğiniz noktalarda değişim yapmak adına yeni kararlar alabilir ve hafta ortasında bunları uygulamaya koyabilirsiniz iletişiminizin artacağı ve kendinizi çok daha iyi ifade edebilecek bir haftada olduğunuzu söyleyebilirim. Evlilik ve ortaklıklarla ilgili beklentilerinizi karşılanmadığını düşünebilir ve bazı hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Ama hafta sonu aşk ilişkiler ve evlilik konularında ani gelişmeler yaşayabilir ve bu konularda mutlu olacağınız haberler alabilirsiniz.

Teraziler ve yükselen burcu terazi olanlar:

Bu haftanın gündem maddesi sizler için sosyal çevreniz ve arkadaşlarınız olacak. Aşk konularında uzun vadeli kararlar alabilir ve aldığınız kararları uygulamaya koyabilirsiniz. Duygularınızı dengede tutmak biraz güç olabilir. Kimi zaman yalnız kalmak isteyebilir kimi zaman ise sosyal çevreniz içerisinde kendinizi gösterme eğiliminde olabilirsiniz. Bu hafta güzellik estetik konularında ciddi kararlar olabilir sağlıklı beslenme veya diyete başlama konularında kararlı adımlar atabilirsiniz. İletişim konularına dikkat etmeniz gereken bir haftadasınız. Yanlış anlaşılma aldatılma ve kandırılma enerjileri fazlasıyla aktif. Hafta sonunda yaşadığınız tüm gerginliklerden uzaklaşıp biraz daha sanatsal aktiviteler veya hobileriniz ile ilgilenebilirsiniz.

Akrep yükselen burcu akrep olanlar:

Bu hafta kariyer ve iş hayatınız odak noktanız olacak. Kendi yeteneklerinizi gösteremediğinizi ve arka planda kaldığınızı düşünebilirsiniz. Tüm bu konularda ileriye dönük ve kalıcı kararlar alabilir ve kendinize yatırım yapabilirsiniz. Hafta ortası daha sosyal olacağınız ve kendinizi ortaya koyabileceğiniz enerjiler hâkim olacak. Aşk eğlence tatil veya hobilerinizden dolayı bir takım harcamalar içerisinde olup maddi konuda zorlandığınızı hissedebilirsiniz. Ama hafta sonunda duygusal olarak kendinizi daha iyi hissedecek ve sevdiklerinizle zaman geçirmek isteyeceksiniz. Bu zamana kadar sevdiklerinizle yaşadığınız anlaşmazlıkları artık çözüm noktasına ulaştırmak adına adımlar atabilirsiniz. Bu hafta karşılaşacağınız ani ve beklenmedik harcamalar ya da bir takım borçlar gündeminizi gelebilir. Bunları çözümleme kadına da çevrenizden destekler bekleyebilirsiniz.

Yaylar ve yükselen burcu yay olanlar:

Bu hafta aşk ve para konularında denge kurmaya çalışacaksınız. Fakat bu dengeleri kurmaya çalışırken kimi zaman aşk kimi zamansa para ağır basacak. Bu anlamda bu hafta yorulabilirsiniz. Önceliklerinizi belirlemek, ileriye dönük sağlam ve kalıcı karar almanız açısından önemli olacaktır. Bu konuda denge kuramadığınızı hissediyorsunuz ama bu dönem yakın çevrenizden destekler almak iyi gelecektir. Hafta sonu biraz daha içe çekilmek hatta sorunlu olan alanlardan uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Hayatın koşuşturmacası içerisinde bünyeniz zayıf düşebilir ve hastalıklara karşı açık konuma gelebilirsiniz. Özellikle mevsim rahatsızlıklarına karşı dikkatli olmalı ve sağlıklı beslenme konusunda ciddi kararlar almalısınız.

Oğlaklar ve yükselen burcu oğlak olanlar:

Bu hafta iletişim gezegeni Merkür’ün ve aşk para gezegeni Venüs ün oğlak burcunda ilerlemesi ile beraber yeni planlamalar yeni hedefler ve yeni iş planlamalarıyla uğraşabilirsiniz. Hem iş hayatınız hem de aşk hayatınız hareketlenecektir. Kimi zaman bilinçaltı Korkularınızla yüzleşebilir kimi zamansa dengeleri kurmak adına kendinizi koşuştururken bulabilirsiniz. Bu dönemde sakin kalmak ve planlarınızın dışına çıkmamak sizi hedeflerinize doğru ilerletecektir. Hafta sonuna doğru sağlık konuları gündeme gelebilir ve bel ve boyun ağrıları hissedebilirsiniz.

Kovalar ve yükselen burcu kova olanlar:

Sevgili kovalar haftanın şanslı burcu sizsiniz. Kişisel gelişim ve fiziksel değişim anlamında yeni başlangıçlar yaşayabilir ve büyük fırsatlar yakalayabilirsiniz. Ev aile yuva konuları ile ilgili yeni gelişmeler yaşayabilir veya ebeveynlerden harika haberler alabilirsiniz. Özellikle iş ve kariyer konuları ile ilgili önünüze çıkan fırsatları değerlendirmeli ve yeni yılın ilk aylarını şekillendirecek maddi gelirleri doğru yönlendirmelisiniz. Bu hafta biraz daha fazla çalışıp beden yorgunluğu yaşayabilirsiniz. Hafta sonu dinlenmeye ayırmalı ve sevdiklerinizle beraber mutlu olabileceğiniz aktiviteler içerisinde yer almalısınız.

Balıklar ve yükselen burcu balık olanlar:

Sevgili balıklar haftaya günlük rutinlerinizi değiştirmek adına yenilikler yaparak başlıyorsunuz. Yanınızda çalışanlarla ilgili bir takım sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Hatta kariyer hayatınızla ilgili yeni yılı şekillendirecek kalıcı ve uzun vadeli kararlar alabilirsiniz. Hafta ortasında ortaklı işler işbirlikleri veya evlilik konularında bazı pürüzler karşımıza çıkabilir. Bunları yoluna koymak için finansal destek arayışına girebilirsiniz. Hafta sonunda tüm bu sorunlardan uzaklaşmak adına kısa bir seyahat planı yapabilir ve sevdiklerinizle beraber olmak isteyebilirsiniz. Gündeminize ani bir seyahat gelebilir. Bu seyahat tüm hafta yaşadığınız sıkıntıları bir kalemde silecektir.

Herkes için mutlu huzurlu sağlıklı ve bol kazançlı bir hafta dilerim.

Hoşça kalın…

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.