10 Eylül Cumartesi günü balık burcunda yaşanan dolunayın etkisiyle başlıyoruz bu haftaya. Dolunayın etkileri 14 gün sürer ve ilk hafta çok yoğun hissedilir, sonrasında azalarak etkisini kaybeder. Bu dolunay artık bize hizmet etmeyen verimli olmayan dolayısıyla bırakmamız gereken noktaları bize gösterecek. Bazı farkındalıklar yaşayabilir ve bu farkındalıkların etkisiyle de bazı konuların tamamlandığını görebiliriz. Haftanın bir diğer önemli olayı Merkür gerilemesinin başlaması. Merkür anlaşma konuşma seyahatler sözleşmeler taşımacılık ile ilgili olduğundan bu tarz konularda aksaklıklar yaşanması yanlış anlaşılmalar yanlış maillerin gönderilmesi gibi durumlar görülebilir. Elektronik aletler de bozulmalar yaşanabilir. Özellikle iletişim araçlarına dikkat etmek gerekir. Hatta bilgisayar ve telefonların yedeklenmesi yaşanabilecek aksaklıklara karşı alınabilecek en iyi önlem olabilir. Bu arada yazarlar gazeteciler ve öğretmenlerle ilgili konularda da İletişim sorunları yaşanabilir. Bunun için Merkür gerilemesinde önemli anlaşmalar sözleşmeler yapmak doğru değildir. Sözleşmelerde eksiklikler ya da daha sonra sorun çıkartabilecek konular gündeme gelebilir. Eğer bu dönem bir sözleşme imzalamak zorunda kalırsak Şartları ve koşulları tekrar tekrar gözden geçirmekte fayda var. Ve bu Merkür gerilemesi Terazi burcunda olduğundan en çok ilişkileri etkileyecektir. Bu dönem eski aşkların geri dönmesi veya yarım kalan ilişkilerin tekrar gündeme gelmesi muhtemeldir. Yeni başlayacak ilişkiler için uygun zaman değildir. Merkür retrosu 2 Ekim tarihinde başak burcunda son bulacak. Bu hafta genel olarak sakin etkiler altında olacağımız bir hafta. Her zaman söylediğimiz gibi olaylara karşı ani tepkilerden uzak durmak ve bu sakin haftayı olabildiğince verimli değerlendirebilmek önemli olacaktır.

Koçlar yükselen burcu Koç olanlar:

Sevgili koçlar bu haftaya atak ve enerjik başlıyorsunuz. Maddi konularda haftanın şanslısı siz olabilirsiniz. Kazançlarınızda artışlar görülebilir. Bu hafta kısa seyahatler planlayabilir Ve keyifli vakit geçirebilirsiniz. Yakın çevre ve kardeşlerinizle ilgili konularda desteklerinizin beklendiği bir hafta olacak. Hafta sonunda ev aile yuva konuları gündeme gelebilir. Evde bir tadilat düşünüyorsanız Başlamak için uygun bir zaman. Balık dolunayı ile beraber sağlık konularında görünür olan sorunların çözüme ulaşabileceği ve sizi üzen sıkıntıların ortadan kalkacağı bir hafta olacak.

Boğalar yükselen burcu Boğa olanlar:

Sevgili Boğalar haftaya biraz daha içe dönerek başlamak isteyebilirsiniz. Meditasyon yorga ya da ruhsal çalışmalar bu hafta size iyi gelecektir. Hafta ortasında kendinizi daha enerjik ve dinamik hissedeceksiniz. Önemli iş ve toplantılarınızı hafta sonuna doğru planlamak da fayda var. Maddi konularda yeni kararlar alabilir ve bütçe planlamaları yapabilirsiniz. Hafta sonu ise sevdiklerinizle bir arada olmayı isteyecek ve çok keyifli vakit geçirebileceksiniz. Bu hafta bel ve boyun ağrılarına dikkat etmeniz de fayda var. Kendinizi yormamaya özen gösterin.

İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar:

Haftaya Ay’ın koç burcunda oluşuyla enerjik ve dinamik bir başlangıç yapıyorsunuz. Özellikle sosyal çevrenizden alacağınız güzel haberler sizi daha da motive edecektir. Merkür retrosundan en çok etki olan burçlardan biri de sizsiniz sevgili ikizler. Hafta ortasında biraz daha içe çekilebilir ve bazı sorgulamalar yapabilirsiniz. İletişim konularına dikkat etmeniz gereken bir haftadasınız. Maddi manevi bazı farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Hafta sonu kendinizi daha iyi hissedeceğiniz enerjiler hâkim. Fiziksel değişim isteği içerisinde olabilir ve bununla ilgili araştırmalar yapabilirsiniz. Bu dönemde radikal değişikliklerden uzak durmanızda fayda var. Merkür retrosunun etkisiyle daha sonrasında pişmanlık yaşayabilirsiniz ve bu dönem yeni aklınıza gelen aksiyonlar almamanız daha doğru olacaktır. Özellikle Ev kazalarına ve sakarlıklara dikkat etmeniz gereken bir haftadasınız.

Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar:

Sevgili Yengeçler haftaya kariyer ve iş odaklı olarak başlıyorsunuz. İşle ilgili planlarınızı ortaya koyarken yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olmalısınız. Özellikle bu hafta arkadaşlarınıza ve sosyal çevrenize zaman ayırmak ve onlarla bir arada olmayı isteyeceksiniz. Hafta sonu duygusal yönünüzü ortaya koyup sevdiklerinizle bir arada olmak ve sosyalleşerek güzel zaman geçirebilirsiniz. Bu hafta kendinizi daha iyi hissedecek ve karamsarlığa yer vermeyeceksiniz. Bu hafta hava değişimlerinin etkisiyle mevsim rahatsızlıkları yaşayabilirsiniz. Bünyenizi güçlü tutacak beslenme şekillerini tercih etmelisiniz.

Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar:

Sevgili aslanlar haftaya yurtdışı eğitim seyahat yahu konuları ile ilgilenmek başlıyorsunuz. Akademik anlamda yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Ve bu hafta güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. İş ve kariyer konuları ile ilgili beklenmedik haberler kapınızda. Bu hafta ani değişim rüzgârları esebilir. Buda maddi açıdan güzel gelişmeler anlamına gelebilir. Hafta sonuna doğru sosyalleşmek isteyebilir sevdiklerinizle güzel zaman geçirebilirsiniz. Bu hafta sizin için hareketli bir hafta olacak. Hafta sonunda ise yalnız kalmak isteyebilir ve bazı farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Ayrıca mevsim rahatsızlıklarına da dikkat etmeniz gerekiyor. Bağışıklık sisteminizi desteklemeniz gerekebilir.

Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar:

Bu hafta maddi kaynaklar ve finansal durumunuzu tekrar gözden geçireceğiniz bir hafta olacak. Bu konuda yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. Yurtdışı ile ilgili bir işiniz varsa olumlu haberler almanız olası görünüyor. Akademik alanlarda yeni gelişmeler yaşanabilir ve bu konuda yeni adımlar atabilirsiniz. Hukuksal alanda bir sıkıntınız varsa olumlu haberler olabilir ve ani gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hafta sonuna doğru kariyerle ilgili yeni planlar ve hedefler oluşabilir. Yalnız otorite figürleriyle İletişiminize dikkat etmeniz gerekiyor. Hafta sonunda kendinizi iyi hissedecek aktiviteler içinde yer alabilirsiniz. Sosyalleşmek size iyi gelecektir. Bu hafta sindirim sistemi rahatsızlıklarına karşı dikkatli olmamız gerekiyor.

Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar:

Merkür’ün burcunuzda gerilemesi ile beraber iletişiminize dikkat etmeniz gereken bir süreçtesiniz. Yanlış anlaşılmalara açık bir dönem. Fikirlerinizi karşı tarafa daha net cümlelerle aktarmanız faydanıza olacaktır. Hafta ortasında finansal konularla ilgili yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. Geçmişten gelen borçlarınızı yapılandırabilir ve yeni kaynak arayışına girebilirsiniz. Hafta sonuna doğru eğitim seyahat ticaret ve hukuk konuları ön plana çıkabilir. Bu konularda sağlam adımlar atabilir ve istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz. Ayrıca bu hafta eklem ve kas ağrıları yaşanabilir bunlarla ilgili bir uzman kontrolünden geçebilirsiniz.

Akrep yükselen burcu Akrep olanlar:

Çalışma hayatınız ya da yanınızda çalışanlarla ilgili yeni aksiyonlar alarak başlıyorsunuz haftaya. Yeni planlamalar içinde olabilir ve çalışma ortamınıza yeni bir düzen getirmek isteyebilirsiniz. Finansal konularla ilgili yeni gelişmeler yaşanabilir belki de beklediğiniz tarifi alabilirsiniz. İş değişikliği düşünüyorsanız bu hafta olumlu haberler alabilirsiniz. Sizin kriz olarak gördüğünüz bazı konular çözüme ulaşabilir. Bütçenizi aşan harcamalardan uzak durmanız faydanıza olacaktır. Hafta sonunda yeni bir seyahat planı yapabilir veya başlamak istediğiniz eğitimle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Enfeksiyonlara karşı tedbirli olmalı ve sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar:

Bu hafta sizler için aşk çocuk hobi ilişkiler ve keyif alanları ile ilgili yeni gelişmeler yaşanacak bir hafta olacak. Yeni bir ilişkiye başlamak istiyorsanız bunu Merkür retrosu bitiminde başlatmanız daha doğru olacaktır. Baş ve boyun bölgesi ile ilgili rahatsızlıklara dikkat etmeniz gereken bir haftadasınız. Özellikle bununla ilgili süregelen bir rahatsızlığınız varsa mutlaka uzman kontrolünden geçmelisiniz. Ertelemek daha sonra daha zorlu dönemler yaşamanız anlamına gelebilir. Bugünlerde eski aşklar kapınızı çalabilir. Eğer böyle bir durum yaşarsanız bir şans vermenizde fayda var. En azından kafamızda soru işaretleri kalmayacaktır. Hafta sonu harcamalarınızı tekrar gözden geçirip finans durumunuzla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Arkanızdan çevrilen işleri öğrenebilir veya hakkınızda ki dedikoduları duyup büyük bir farkındalık yaşayabilirsiniz. Ani tepkilerden uzak durmanız ve kendini gizleyen düşmanlara dikkat etmenizde fayda var.

Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar:

Haftaya ev aile yuva konuları ile ilgilenerek başlıyorsunuz. Aile içi yaşanan sorunlarınız varsa bu hafta çözüme kavuşa bilir. Hafta ortasında yeni bir Aşka yelken açmak isteyebilirsiniz fakat retrosunda olduğumuzu unutmadan tavır almakta fayda var. Çocuklarınız varsa onlarla ilgili yeni gelişmeler yaşanabilir. Ya da çocuk sahibi olmak istiyorsanız bu hafta bunun kararını alabilirsiniz. İçinde bulunduğumuz koşullardan sıkıldıysanız yeni bir düzen arayışına girebilirsiniz. Yeni kararlar alırken köklü değişimler yapmamaya gayret gösterin. Merkür retrosu sonrası pişmanlık yaşamamak adına ani kararlardan uzak durmalısınız. Hafta sonunda eşiniz ya da partnerinizle tartışmalardan uzak durmalısınız. Sizin sert bir tutum sergilemeniz ilişkinizi zora sokabilir. Cilt hastalıkları ya da kemiklerle ilgili sorun yaşıyorsanız mutlaka bir uzman kontrolünden geçmeniz gerekir.

Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar:

Bu haftanın konusu sizler için kardeşler yakın çevre akrabalar kısa seyahatler ve kısa eğitimler olacak. Almak istediğiniz bir eğitim varsa bu hafta önemli adımlar atabilirsiniz. Hafta ortasında ise ev ve aile konuları ön plana çıkacak. Aile içerisinde yeni kararlar alabilir ve bazı sorunları çözüme ulaştırabilirsiniz. Hafta sonu aşk çocuklar hobiler ve keyif alanları ile ilgili konular ön plana çıkabilir. Geçtiğimiz günlerde çok sıkıldığınızı düşünüp sosyalleşmek isteyebilirsiniz. Eski aşklar kapınızı çalabilir ya da onlardan mesaj alabilirsiniz. Eğer böyle bir durumda kalırsınız karşı tarafa bir şans vermenizde fayda var. Hafta sonunda ise günlük rutinlerinizi gözden geçirip bazı değişimler yapmak isteyebilirsiniz. Özellikle ailecek güzel zaman geçirebileceğiniz enerjiler hâkim olacak. Bugünlerde yediklerinize dikkat etmenizde fayda var. Mide problemleri ile karşılaşabilirsiniz.

Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar:

Sevgili balıklar bu haftanın konusu maddi manevi kazançlar olacak. Bu konularla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Uzun zamandır beklediğiniz paraları almanız söz konusu olabilir. Sizin burcunuzda gerçekleşen dolunayın etkisi ile de duygusal yönden güzel gelişmeler yaşanabilir. Hafta ortasında yakın çevre akrabalar ve kardeşlerle ilgili haberler alabilir ve onların hayatlarında gerçekleşen gelişmelere tanık olabilirsiniz. Ani bir seyahat kararı alabilir ya da uzun zamandır değiştirmeyi düşündüğünüz arabanızı bu hafta içerisinde değiştirmek için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Kararsızlık yaşamanız halinde tüm bunları Merkür retrosu bitiminde tekrar değerlendirmelisiniz. Hafta sonunda ise aşk çocuk keyif ve eğlence konuları ön plana çıkacaktır. Yeni bir aşka yelken açmanız durumunda yanlış anlaşılmalara karşı temkinli olmanızda fayda var. Bugünlerde ayak ağrıları gündeme gelebilir. Yoğun çalışmalardan sonra dinlenmeye vakit ayırmalısınız.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.