13 -19 Mart haftası burç yorumlarına hoş geldiniz...

Fırtına öncesi sessizlik!

Zor bir hafta bizi bekliyor. Gökyüzünde balık enerjisinin yoğun olduğu bir zaman diliminde olacağız. Balık biraz daha Akışta kalmamız anlatan bir burç. Belirsizliklerle mücadele edeceğimiz ne yöne gitmek istediğimizi çözmeye çalışacağımız bir hafta içine geleceğiz. Güneş, Merkür, Neptün ve şimdi de Satürn balık burcunda ve hafta sonuna doğru mars ile zorlu bir açı içine girecek. Bu da harekete geçmekte zorlanacağımız karar verirken mantıktan ziyade hiç sesimizi dinleyeceğiniz bir zaman dilimine işaret ediyor. Ne doğru ne yanlış karar vermekte zorlanacağımız veya hayaller ve gerçekler arasında kalacağımız biraz da hayal kırıklığı Yaşayacağımız anlamını çıkarabiliriz. Mars’ın zorlu açısı da bu dönemde tartışmalardan uzak durmamız gerektiğini vurguluyor. Mantık ve duygu çatışması içerisinde kalabilir ve bu dönemde doğru kararlar alamayabiliriz. Bu hafta şunu vurgulamak gerekir ki depresif düşüncelerle radikal kararlar almamaya gayret etmeliyiz. Hayallerin peşinde değil de daha gerçekçi hareket etmeye özen göstermeliyiz. Bazı bölgelerde yoğun yağış sebebiyle sel baskınlarına karşı da temkinli olmamız gerekmekte. Sağlık yönünden bakıldığında da bağımlılıklara dikkat çeken bir gökyüzü var. Bağımlılıklar bu dönem artabilir. İlaçların yan etkileri fazlaca görülebilir. Gıda gaz ve ilaç zehirlenmelerine dikkat edilmeli. Bu kadar su grubu baskın oluşu yine sulardan gelebilecek tehlikeleri de gösterebilir.

Su yoluyla bulaşan hastalıklar ya da susuzluk nedeniyle oluşabilecek salgınlara karşı önlem alınması gereken bir hafta: Satürn balık burcu seyahati boyunca kuraklığa işaret ederken bir taraftan da sel baskınlarını da açığa çıkarabilir. Susuzluk sebebiyle hastalıkların çoğalması anlamına gelebilir. Bu haftayı daha sakin etkilerle atlatmayı diliyor ve hemen burç yorumlarına geçiyorum.

Koç ve yükselen burcu koç olanlar:

Bu hafta olayların kontrolünüz dışında gerçekleştiğini düşünebilirsiniz. Kaygılar korkular ön plana çıkabilir. Arka planda işleyen ve sizin enerjinizi düşürecek konuları duyabilirsiniz. İleriye dönük planlarınızı değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Bu dönem biraz daha akışta kalmaya özen göstermeli ve ani kararlardan uzak durmasınız. Kendinize iyi gelecek alanlarda bilindik insanlarla paylaşım içinde olmaya özen gösterin. Cuma gününden sonra maddi anlamda biraz daha yön belirlemeye başlayabilirsiniz ama sizin burcunuz da gerçekleşecek yeni aya kadar sabırlı olmalı ve biraz daha etrafınızı gözlemlemelisiniz.

Boğa ve yükselen burcu boğa olanlar:

Sosyal çevrenizle alakalı karmaşık duygular içine girebilirsiniz. Gerçek dost olarak gördüğünüz ama bu dönem onların desteklerini göremeyeceğiniz bir haftada olacaksınız. Arkadaş çevrenizden duyacağınız dedikodular ya da iftiralar olabilir. Eğer bir para alışverişiniz varsa aranızda gerilimler yaşanabilir. Sosyal çevreniz içinde kendi yerinizi sorgulayabilir ve yön bulmakta zorlanabilirsiniz. Aynı zamanda kendi hedeflerinizle alakalı net olamayacağınız bir haftada olacaksınız. Bunun için acele kararlardan uzak durmalısınız. Cuma günü Venüs sizin burcunuz da geçecek. Bu size iyi gelecek bir enerji barındırıyor. Dış görünüşünüze odaklanabilir ve kendinizi daha güzel hissedebilirsiniz. Hafta sonu dış dünyadan biraz daha soyutlanıp kendi huzur alanınıza odaklanmak isteyeceksiniz.

İkizler ve yükselen burcu ikizler olanlar:

Haftanın yoğun balık enerjisi sizin kariyer ve toplum önündeki duruşunuz alanında etki gösterecek. Son iki yıldır kendinize ne kadar yatırım yaptınız yeterince sorumluluk aldınız mı gibi sorulara cevap arayacağınız bir haftada olacaksınız. Bu alanda Neptün de olduğundan neleri hayal ettiniz ne kadarına ulaştınız ya da istediğiniz yere varabildiniz mi tüm bu Sorulara yanıt arayacaksınız ama hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Otorite figürleri ile olan ilişkileri de gözden geçireceğiniz ama yine de yoğun bulmakta zorlanacağımız bir hafta olacak. Bu zaman diliminde tartışmalardan uzak durmalı kariyerle ilgili ani yön değişikliğinden imtina etmelisiniz. Bir sonraki hafta koç yeni ayı var. Kararlarınızda netleşmeyi yeni ay zamana bırakmalısınız. Bu hafta yeni kararlar almak için uygun değil. Mars sizin burcunuzda bir yükseleninizden geçiyor. Kendinizi mücadeleci bir yapıda hissediyorsunuz. Biraz daha zorlamadan hareket etmeli ve bu dönemde sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz.

Yengeç ve yükselen burcu yengeç olanlar:

Bu hafta sizin için de hayaller ve gerçekler karmaşası içinde geçebilir. Kaygılarınız yükselebilir ve sizde içe çekilmek isteyebilirsiniz. Hukuki bir sürecin içindesiniz belirsizlikler baş gösterebilir ve bunu çözmek için mücadele verebilirsiniz. Yurtdışı yabancılar vize işlemleri varsa bu konularda bazı karmaşalar yaşanması söz konusu olabilir. Eğitim ve ticarette yeni başlangıçlar yeni kararlar almak isteyebilirsiniz ama sert hamlelerden uzak durmalısınız.

Aslan ve yükselen burcu aslan olanlar:

Bu hafta maddi kaynaklarla ilgili belirsizlikler biraz daha caninizi sıkabilir. Beklediğiniz prim burs nafaka gibi paraların gelmeleri gecikebilir. Kredi başvurunuz varsa kredinizi alamayabilirsiniz. Özellikle enfeksiyon hastalıklarına karşı da çok dikkatli olmasınız. Mecbur kalmadıkça operasyon yaptırmamakta fayda var. Yediğiniz gıdalara özen göstermeli zehirlenmelere karşı dikkatli olmalısınız.

Başak ve yükselen burcu başak olanlar:

Gökyüzündeki balık enerjisini evlilik ortaklık ve ilişkiler alanınızdan alacaksınız. Bu konularda kurban mısınız yoksa kurtarıcı mı? Bu sorunun yanıtlarını iç dünyanızda fazlaca sorgulayacaksınız. Yolunda gitmeyen bir evliliğiniz varsa bu dönem içerisinde bitirme kararı alabilirsiniz. Yine ortaklık ve ilişkiler alanında da yolunda gitmeyen herhangi bir konu varsa bunun daha da açığa çıkması ve bu konularla ilgili kararlar almanız mümkün görünüyor. Ani hamlelerden uzak durun. Neyin doğru neyin yanlış olduğunu çözüm diyemeyeceğiniz bir haftada olacaksınız. Venüs’ün boğa burcuna geçişi sizi maddi anlamda destekleyecektir. Yeni başlangıçlar yapmak istersiniz bir sonraki haftayı bekleyip uygun kararlarla ilerleyebilirsiniz.

Terazi ve yükselen burcu terazi olanlar:

Bu haftanın konusu sizler için en önce sağlık olacaktır… Sağlık konuları ile ilgili araştırmalar içerisine girebilirsiniz. Müzminleşen bir rahatsızlık varsa uzman kontrolünden geçmelisiniz. Mevsim rahatsızlıklarına karşı da dikkatli olmanız gereken bir süreçtesiniz. Çalıştığınız iş yerinin koşullarını tekrar gözden geçirip değerlendirmeler yapacağınız ve bazı iyileştirmeler için otorite figürleri ile görüşebileceğiniz bir haftada olacaksınız. İş arkadaşlarınızla ilgili yeni duyumlar alabilir ve belki de uzun süredir arkanızdan çevrilen işlerin farkına varabilirsiniz. Gizli saklı işlerin ortaya çıkışı sizde hayal kırıklığı yaratabilir. Ama yine de karar vermek için 21 Mart’ta gerçekleşecek yeni ayı beklemekte fayda var.

Akrep ve yükselen burcu akrep olanlar:

Sizler yoğun balık enerjisini aşk keyif hobi ve çocuklar alanından alıyorsunuz. Aşk ve keyif konularında hayal kırıklıkları yaratabilecek duyumlar almanız söz konusu olabilir. Belki de uzun zamandır içinde bulunduğunuz koşulların gerçekte size hizmet etmediğini öğrenebilir ve biraz üzülebilirsiniz. Bir hobinizi Kazanca çevirmek konusunda bazı zorluklarla karşılaşabilir ve bir Vazgeçiş yaşayabilirsiniz. Çocuklarınız varsa onlarla ilgili gelecek planlarını değiştirmek durumunda kalabilir ve maddi konuların devreye girmesi ile bazı ertelemeler yaşayabilirsiniz. Çocuk sahibi olmak isteyenler için olumlu enerjiler hakim olacak.

Yay ve yükselen burcu yay olanlar:

Bu hafta biraz daha içe çekilmek ve iç dünyanızda bazı hesaplaşmalar yapmak durumunda kalabilirsiniz. Bakmakla yükümlü olduğunuz ebeveynleriniz varsa bazı plan değişiklikleri yapabilir ve bu değişikliklerin sizin istediğiniz yönde ilerlemediğini fark edebilirsiniz. Evinizde ilgili yapmak istediğiniz tadilatları ertelemek durumunda kalabilir veya taşınma isteğinizin bir süre daha erteleneceği haberini alabilirsiniz. Ruhsal sağlığınıza dikkat etmeniz gereken günlerdesiniz.

Oğlak ve yükselen burcu oğlak olanlar:

Bu hafta iletişim konularında çok dikkat etmelisiniz. Kendinizi doğru ifade edemeyip başkaları tarafından yanlış anlaşılabilirsiniz. Kısa eğitimlere katılmak isteyebilir ama koşulların sizin istediğiniz gibi ilerlemediğini fark edebilirsiniz. Eğer bir seyahate çıkacaksanız trafik konusunda çok dikkatli olmalı ve trafikte tartışmalardan uzak durmalısınız.

Kova ve yükselen burcu kova olanlar:

Satürn’ün sizin burcunuzda çıkmasıyla rahat bir nefes almaya başlıyorsunuz sevgili kovalar. Yalnız bu hafta maddi konularla ilgili zorluklarla karşılaşa bilirsiniz. Belki de maddi konularla ilgili hayal kırıklıkları yaşayabilir ve beklediğiniz kazançlarla karşılaşmayabilirsiniz. Maneviyatınızı sorgulayacağınız ve iç dünyanızda zorlanmalar yaşayacağınız bir haftada olacaksınız. Bu da sağlığınızı olumsuz yönde etkileyebilir.

Balık ve yükselen burcu balık olanlar:

Sizler için bu hafta biraz daha zorlu bir dönem olacaktır. Kendinizi ön plana almak isteyeceğiniz konularla yüzleşeceksiniz. Sağlığınıza çok dikkat etmeli özellikle mevsim rahatsızlıklarına karşı dikkatli olmalısınız. İçinde bulunduğunuz yaşam koşullarını tekrar değerlendirmek isteyeceğiniz ve bazı planlarınızı değiştirmek zorunda kalabileceğiniz bir haftada olacaksınız. Duygusal yönden yoğun gündemlerin içerisinde olabilir ve kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz.

Herkesi duygusal yönden zorlayacak bir enerji içinde olacağız. Sulardan gelebilecek tehlikelere karşı dikkatli olmalı ve en önemli konunun sağlık olduğunu hatırlayacağımız durumlara karşı temkinli olmalıyız. Umarım keyifli haberler alır ve sağlıklı huzurlu bir hafta geçiririz.

Tekrar görüşünceye dek kendinize çok iyi bakın. Hoşça kalın…

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.