Onur Akay Serpil Örümcer'in büyük bir sürprizle karşılaştığını duyurdu

Türk sinemasına bir dönem damga vuran ünlü oyuncu Serpil Örümcer, canlı yayında kendisini bekleyen büyük sürpriz karşında gözyaşlarına boğuldu

Tarih: 20.10.2015 21:59

Posta Gazetesi'nde yer alan habere göre, bir dönemin 'Bayan Bacak' lakaplı oyuncusu Serpil Örümcer’in, yaşadığı geçim sıkıntısı nedeni ile hayat arkadaşını bulmak için evlendirme programına çıktığı öğrenildi. Ses sanatçısı Onur Akay, ünlü oyuncunun FoxTV'de yayınlanan Zuhal Topal’la İzdivaç programına çıktığını ve programda büyük bir sürprizle karşılaştığını Instagram’da duyurdu.

Akay, ‘Bu sabah telefonum çaldı ve magazinci arkadaşımız Funda Erkoç’un bana anlattıkları ile çok duygulandım. Zaman zaman evlendirme programlarına kızıyoruz. Ancak, Zuhal Topal’ın izdivaç programına 70’li yılların ünlü yıldızı Serpil Örümcer, hayat arkadaşını aramaya çıktı ve o program hayırlara vesile oldu.

Paşa Şahin isimli bir hayranı, geçim sıkıntısı ve ev problemi olan Serpil Örümcer’e ev hediye etti. Hayırsever vatandaşımızı canı gönülden kutluyorum.’ yazarak ünlü oyuncunun canlı yayında çekilen fotoğrafını paylaştı. Örümcer, Zuhal Topal ve ekibine bu hayırlı işe vesile oldukları için teşekkür ederken, gözyaşlarına boğuldu.

Haber kaynağı için TIKLAYIN

Etiketler: Onur Akay Serpil Örümcer'in büyük bir sürprizle karşılaştığını duyurdu
Tarih: 20.10.2015 21:59
Yorum Bırak