Onur Akay Naşide Göktürk’ün son röportajı ve son görüntülerini paylaştı

Kanserle mücadele ederken 30 Ağustos 2016 tarihinde Bodrum’da vefat eden Naşide Göktürk’ün, yoğun bakıma girmeden Bodrum Bitez’de yaptığı son röportaj ortaya çıktı.

Tarih: 02.09.2016 17:58

Medyaradar'da yer alan habere göre, ses sanatçısı Onur Akay, 31 Ağustos 2016 tarihinde Bodrum Bitez Mezarlığı'nda toprağa verilen ünlü sanatçı Naşide Göktürk’ün son röportajını yayınladı. Yoğun bakıma girmeden bir hafta önce röportaj verdiği öğrenilen Göktürk’ün son görüntüleri ve son sözleri, sevenlerini duygulandırdı. Röportajın görüntüleri ile hazırlanan haber videosunu Youtube adresinden yayınlayan Onur Akay, “İşte Naşide Göktürk’ün son röportajı ve yoğun bakıma girmeden önceki son görüntüleri! Naşide Göktürk, yoğun bakıma yatmadan bir hafta önce magazinci arkadaşlarımız Yusuf Gür ve Deniz Altuntaş’a konuşmuştu. Yusuf Gür, Naşide’nin son röportaj görüntüleri ile hazırlanan haberin videosunu kanaldan alarak bana ulaştırdı. Naşide, “Hiç kimseye bugüne kadar hiç gönül koymadım, sitem etmedim” diyor. Mekanı cennet olsun inşallah.” notunu düşerek Facebook adresinden takipçileri ile paylaştı.

Haber kaynağı için TIKLAYIN

Etiketler: Naşide Göktürk son röportaj Naşide Göktürk vefat etti Naşide Göktürk hayatını kaybetti Onur Akay Deniz Altuntaş haberleri Deniz Altuntaş Naşide Göktürk kimdir Yusuf Gür haberleri Yusuf Gür Naşide Göktürk Onur Akay Medyaradar haberleri
Tarih: 02.09.2016 17:58
Yorum Bırak