Onur Akay: Naşide Göktürk'e Vahide Perçin destek oldu! Posta'da

Akciğer ve pankreas kanserine yakalanarak sevenlerini üzen ünlü sanatçı Naşide Göktürk, ikinci kez kemoterapi almak için hastaneye yatırıldı.

Tarih: 13.09.2015 02:56
Posta Gazetesi'nde yer alan habere göre, Göktürk’ün sanatçı dostu Onur Akay Instagram adresinden duyurdu. Akay, Göktürk'ün hastanede çekilen fotoğraflarını paylaşarak, son günlerde yaşanan terör olayları ile ilgili verdiği mesajı yazdı.
Ayrıca, 2011 senesinde meme kanseri olduğunu öğrenen ve yoğun bir tedavi sürecinin ardından hastalığı yenen ünlü oyuncu Vahide Perçin’in, Göktürk’ü hastaneye yattığı ilk gün yalnız bırakmadığını söyleyen ünlü sanatçı Onur Akay, "Değerli sanatçı arkadaşım Naşide Göktürk, ikinci kez kemoterapi almak için hastaneye yattı.

Hastaneye yattığı ilk gün Naşide’ye, 2011 senesinde yakalandığı meme kanserini yenen, usta oyuncu Vahide Perçin destek oldu.

Naşide, hastaneye yatmadan önce çok önemli bir mesaj verdi. ‘Beni hastalığımın tedavisi için verdiğim mücadeleden utandırdın devlet. Yarı yaşımdan küçük evlatlar ölüyor devlet" dedi.
Etiketler: Onur Akay: Naşide Göktürk'e Vahide Perçin destek oldu! Posta'da
Tarih: 13.09.2015 02:56
Yorum Bırak